​​Масажне крісло для дому

Втома і біль у всьому тілі, проблеми зі спиною і шийним відділом - ці та багато інших симптомів, які виникають після довгого робочого дня, добре відомі багатьом людям. Щоб їх подолати, можна тримати вдома велику аптечку з ліками, але вирішити це питання можна і більш здоровим способом.

Масажне крісло - це агрегат, який можна розмістити не лише в салоні краси, сьогодні є безліч моделей, котрі ідеальні для домашнього застосування, і навіть спеціально адаптовані саме для квартир і будинків.

Масажне крісло для дому: яке воно

Масажне крісло для дому - це комплексний масажер для всього тіла, облаштований рядом програм і масою варіантів впливу на організм людини. Перелік функціональних можливостей для кожної моделі - різний. Дешевші рішення зазвичай мають мінімальний набір корисних можливостей, а більш сучасніші рішення можуть потішити десятками програмами і повною адаптацією під особливості анатомії людини.

Якщо ви працюєте вдома - краще купити офісне масажне крісло. Офісні рішення не мають повноти пропонованих програм, зазвичай вони обмежуються вібрацією та іншими простими опціями, характерними більш для масажних накидок. Але масаж для вашої спини в такому кріслі - забезпечений.

Масажне крісло: легко вибрати і купити на US MEDICA

Вибираючи масажне крісло, краще відштовхуватися не від ціни, в першу чергу варто звернути увагу на комплекс можливостей, якими володіє обрана вами модель, чи відповідає вона вашим потребам. Якщо вам необхідний лише масаж спини і шиї, роликовий масаж вас цілком влаштовує і ви хотіли б доповнити його хіба що підігрівом - можна зупинитися на бюджетному рішенні.

Але якщо ваші потреби більші, або ж є травми хребта, захворювання опорно-рухової системи чи просто старі травми, вибір крісла варто проводити уважніше, не зупиняючись на варіантах старого покоління. Більш нові, сучасні рішення створюються з урахуванням думки лікарів, і вони стають найбільш рекомендованим вибором в ситуації, коли ви готові витратити на придбання крісла достатню суму.

Якісне сучасне крісло для масажу дозволяє:

  • Насолоджуватися опцією нульової гравітації.
  • Здійснювати масаж талії, проводити процедури для схуднення.
  • Робити масаж стоп і кистей рук.

Такі моделі не просто знімають вечірню втому, вони дійсно допомагають дбати про здоров'я, підтримувати тонус навіть в тому випадку, якщо ви не є прихильником активного способу життя.

ТОП-5: рейтинг кращих масажних крісел 2021