Новини

Як створити фітнес-зал у себе вдома

10 найнеобхідніших тренажерів, які стануть в нагоді вам у домашньому фітнес-залі.

Масажна накидка на крісло: здоров'я і задоволення

За своєю ефективністю масажні накидки практично не поступаються громіздкому масажному кріслу, ціна - приємніша, і в застосуванні накидки на крісло досить зручні. Згодні на 100%!

Масажери для очей та голови: відпочинок для втомлених очей

Як вибрати окуляри-масажери високої якості? Пропонуємо вам кращі моделі масажерів для очей 2021

Скандинавська ходьба, або Як легко підняти свій життєвий тонус

Найкраще, що ви можете подарувати собі - це довге активне життя. Скандинавська ходьба - це інвестиція в ваше майбутнє, спосіб залишатися активним в золоті роки свого життя.

Фітнес-аксесуари для розвитку рівноваги і балансу

Для чого нам рівновага? Окрім спортивних цілей, рівновага допомагає в різних життєвих аспектах. Крім вправ зі своїм тілом, до тренувань можна додати інвентар. Ви помітите прогрес.

10 причин, чому варто купити масажер для ніг

Чому масажери для ніг користуються такою популярністю? Вони корисні, ефективні, мають невеликі габарити і цілком доступні. Але ми ще доповнимо свою відповідь, назвавши 10 причин.

Масажна подушка: порівнюємо, робимо вибір, купуємо

За невеликий проміжок часу, апаратний масаж став дуже популярним, в авангарді пристроїв для масажу йде масажна подушка. Зробити вибір допоможуть відгуки покупців.

Масажні стільці для професіоналів

Якщо ви плануєте за всіма правилами облаштувати масажний кабінет або підбираєте корисний для здоров'я домашній інвентар, в нашому інтернет-магазині ви можете купити масажний стілець.

Фітнес-обладнання, або Як завжди бути в формі

У нас ви можете замовити сучасне обладнання для фітнесу, щоб із задоволенням займатися вдома, або купити все необхідне для фітнес-клубу в одному місці.

Кращий масажер для шиї: ваша шия скаже вам Дякую

В наш магазин часом приходять люди і кажуть, що болі в області шиї стали для них звичним явищем. Але ж цього можна позбутися, якщо регулярно робити масаж. Спробуєте?

Стіл масажний переносний чи стаціонарний - ваш вибір?

Послуги масажистів, так само як і якісне обладнання, завжди залишаються затребуваними. Ми пропонуємо стаціонарні і переносні масажні столи в різних цінових категоріях.

Кращий масажер для пліч

Відштовхуючись від думки наших покупців, ми склали рейтинг найбільш популярних масажерів для пліч і шиї, які ви можете купити в нашому магазині.

Офісне масажне крісло US Medica Chicago

Крісло Chicago - основа продуктивної діяльності і ваш безцінний внесок у свою кар'єру в майбутньому.

Компресійний масажер для ніг

Пристрій унікальний тим, що впливає благотворно не лише на область, яка опрацьовується, а й на організм в цілому. Бажаєте купити?

​​Масажне крісло для дому

Масажне крісло для дому - це комплексний масажер для всього тіла, обладнаний рядом програм і масою варіантів впливу на організм людини. Ми допоможемо вам вибрати найкраще.

Кращі ручні масажери для тіла

Відгуки про масажери для тіла US MEDICA завжди тільки позитивні. Це не дивно, оскільки регулярне їх застосування призводить до чудових результатів і дає помітний ефект.

Вибирайте масажні столи від US MEDICA

Якісний і корисний для здоров'я масаж неможливо виконати на звичайному дивані без спеціального обладнання. У нашому інтернет-магазині можна просто і швидко купити масажний стіл з доставкою по Україні.

Найкраще крісло для масажу

Купуючи масажне крісло, ви забезпечуєте себе розслаблюючими процедурами в будь-який зручний час, причому не покидаючи власної квартири.

Масажер для ступень ніг

Коли на вулиці сонце, погода завжди нашіптує: «Встань і терміново йди на вулицю гуляти, бігати, кататися на велосипеді». Як допомогти ногам налаштуватися на активність?

Найпопулярніші масажери для голови

Вам набридли часті головні болі, втомлені очі, а волосся вже виглядає не так красиво, як раніше?

Купив антицелюлітний масажер - і целюліт більше не проблема

Справитися з набридлою «апельсиновою кіркою» можна і в домашніх умовах - достатньо просто купити антицелюлітний масажер від US MEDICA.