Про компанію

US MEDICA, LLC - це найбільший виробник масажного обладнання в США. Лідер в технологіях виробництва, якості продукції та рівня сервісу. Але є лідерство, яке викликає особливу гордість - більше 90% покупців продукції US MEDICA стають справжніми шанувальниками продукції!

US MEDICA, LLC, має в своєму розпорядженні всі ресурси, щоб забезпечити найширший асортимент, висока якість, кращі ціни і терміни поставки. Такими ресурсами є: власні фабрики, великі міжнародні зв'язки, власний відділ логістики, що дозволяє самостійно доставляти продукцію з заводу-виготовлювача. Потужне і високотехнологічне виробництво оснащено автоматичними лініями останнього покоління і сучасними програмами оптимізації.

Наша мета - створювати умови для Вашого відпочинку. Команда доброзичливих кваліфікованих консультантів допоможе Вам зорієнтуватися у всьому різноманітті масажною продукції.

Сертифікати відповідності

Вся продукція US MEDICA пройшла випробування та сертифікацію.

Us Medica на території України і за кордоном

Компанія US MEDICA регулярно бере участь у виставках і тематичних заходах в Україні та за кордоном, за підсумками участі в яких неодноразово нагороджувалася почесними дипломами та сертифікатами.

Отримані дипломи і сертифікати - свідчення високої якості як продукції, так і сервісу, пропонованого компанією Us Medica. Для нас дорогий кожен наш клієнт, і ми намагаємося зробити масажне обладнання доступним для всіх.

Магазини Us Medica

            

      

Сертифікати

*При покупівлі вимагайте пред'явити оригінали сертифікатів, без водяного знака!

Відео