Тракціонний пристрій НЕКСУС (повний комплект, 6 кг)

Украина

Арт: US0909

Країна виробник: Україна

Наявність: є в наявності

6 650 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Тракціона  терапія є на сьогоднішній день одним з безопераційних методів, спрямованих на відновлення і лікування захворювань опорно-рухового апарату. За допомогою повного комплекту тракціоного пристрою НЕКСУС (6 кг) надається можливість проводити тракцию в домашніх умовах.

Тракціоний пристрій НЕКСУС (повний комплект, 6 кг), який ви можете придбати в нашому магазині, - це унікальна портативна система, оснащена регулюваннями, які допомагають налаштовувати пристрій під індивідуальні параметри кожної людини.

Повний комплект тракціонного пристрою НЕКСУС (6 кг) застосовується для безоперационного лікування хребта, як у домашніх умовах, на дачі, так і під час тривалої поїздки.

У будь-який зручний для вас час ви можете використовувати цей пристрій для витягування всієї спини, шийного, поперекового і грудного відділів хребта.

 

У стандартну комплектацію поставки даного комплекту НЕКСУС (6 кг) входять:

 • кейс-трансформер: 1 шт.    
 • телескоп: 1 шт.
 • телескоп з жовтим стопором: 1 шт.
 • рейки-подовжувачі: 2 шт.
 • підголівник: 1 шт.
 • майданчик: 1 шт.
 • чохол: 2 шт.

Використовується даний тракціонний пристрій НЕКСУС (повний комплект) як засіб безоперационного лікування гриж дисків хребетного стовпа, для полегшення болю в хребті. Рекомендується застосовувати (після консультації з лікарем) з профілактичною метою тим, хто веде малорухливий спосіб життя або займається важкою фізичною працею, має проблеми з хребтом.

За допомогою повного комплекту пристрою НЕКСУС здійснюються такі види тракції:

 • поперекова,    
 • шийно-грудна,
 • грудна,
 • загальна тракция.

Застосовується даний пристрій в масажних кабінетах, салонах краси, фізіо- та мануальної терапії, в санаторіях та інших лікувальних установах. Для використання даного пристрою необхідна лише кушетка з рівною поверхнею (диван або ліжко).

Раніше тракционная терапія була недоступна для багатьох, сьогодні ж - будь-який бажаючий може придбати тракционное пристрій для домашнього використання і подбати про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Купивши тракционное пристрій НЕКСУС, ви купуєте здоров'я. Всього 20 хвилин на день - і у вас є можливість безопераційним способом відновити роботу хребта.

 

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Евгения

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Здравствуйте! Спасибо Вам за этот замечательный комплект. Купила его для профилактики. Когда-то давно проходила процедуры на подобном устройстве в салоне, поэтому очень обрадовалась, что теперь можно с лёгкостью использовать его у себя дома. Всем рекомендую!

  Ксю

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Очень полезное и удобное в применении тракционное устройство. Использую для профилактики, по совету врача, так как веду мало подвижный образ жизни. Очень рада, что приобрела такой прекрасный комплект по не высокой цене!

  Гость

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Здравствуйте! Благодаря комплекту здоровый позвоночник \"Нексус\" мне удалось избежать операции и вылечить свою спину. Огромное Вам спасибо, ЮС Медика!

  Иван Онищенко

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Приобрел комплект Нексус по совету мануального терапевта. Очень доволен, что не пошёл на операцию, и вылечил спину более лояльным способом. Большое спасибо Вам, ЮС Медика, что предлагаете такие полезные товары, которые действительно помогают избавится от проблем со здоровьем! Отличный комплект по адекватной цене!

  Гость

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  В связи с проблемами с позвоночником покупали тракционное устройство. Благодарим создателей us-medica за возможность заказывать нужные устройства с доставкой на дом.

  Гость

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Когда заказываешь онлайн, есть опасение, что получишь что-то не совсем то, но us-medica – отличный сервис, ни меня, ни моих знакомых не подвели.

  Illya Shvedenko

  Тракционное устройство Нексус (полный комплект, 6 кг)

  Полгода назад жизнь заставила купить тракционное устройство, заказывали набор Нексус полный комплект у вас в магазине в интернете. Не огорчились. Нужное устройство в доме.

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: