Силіконова змазка для бігових доріжок YAMAGUCHI Y-Lubricant

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0667

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

450 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Силіконова змазка для бігових доріжок Y-Lubricant сприяє збільшенню плавності руху рухомого полотна YAMAGUCHI. Мастило призначена для всіх видів доріжок - механічних, магнітних, електричних. Вона перешкоджає розсиханню дорожнього полотна, значно продовжуючи термін служби виробу.

Мастило не має кольору і запаху, не містить розчинників. Воно рівномірно розподіляється по всій поверхні стрічки за допомогою зручної насадки-трубочки.

При регулярному використанні мастила знижується навантаження на електродвигун, зменшується знос бігового полотна і деки.

Спосіб застосування мастила:

Необхідно відключити бігову доріжку від мережі. Вставте насадку-трубочку в отвір пульверизатора і струсіть балон. Акуратно розмістіть бігову доріжку на бік. Відтягніть рухоме полотно з нижньої сторони бігової доріжки.

Додайте насадку-трубочку під рухоме полотно вглиб на 10-15 см і нанесіть мастило на бігове полотно по всі довжині доріжки (рівномірно через кожні 20 см). Повторіть ці дії і з іншого боку бігового полотна.

Увімкніть тренажер в мережу і пройдіть по біговій доріжці 5 хвилин на невеликій швидкості, це дозволить рівномірно розподілити мастило.

● Объем: 210 мл
● Состав: силиконовое масло, углеводородный пропеллент
● Рабочая температура силиконовой смазки Yamaguchi: от -50°С до +200°С
● Условия хранения: при температуре не выше +30°С в проветриваемом помещении
● Срок годности: 2 года (от даты производства)

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: