Віброплатформа PowerBoard 3.0

CASADA

Арт: US01754

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

55 490 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Віброплатформа PowerBoard 3.0 - це унікальна можливість виконувати свої тренування в домашній обстановці так само ефективно, як і в спортзалі. На додаток до чергується збалансованим бічним рухам, віброплатформа пропонує використовувати збільшена кількість рівнів швидкості і діапазон частот.

Для підтримки своєї фізичної форми, а також доброго здоров'я, необхідно регулярно виконувати фізичні вправи. Ідеальним помічником стане тренажер, на який завжди можна покластися.

Якщо ви вирішили поліпшити свою фізичну форму, віброплатформа PowerBoard 3.0 стане більш ніж надійним тренером-партнером. Для досягнення чудових результатів рекомендується виконувати тренування тривалістю 10 хвилин 3 рази в тиждень.

У зв'язку з широким діапазоном частот (від 8 до 22 Гц) і збільшеним числом рівнів швидкості (до 99), PowerBoard 3.0 особливо рекомендується любителям спорту, які прагнуть зробити свої тренування більш ефективними. Коли платформа вібрує від потужного мотора, складні похилі руху забезпечують тренування вашої сили, витривалості і пружності.

Тепер результати тренувань ще краще

Віброплатформа супроводжується навчальним DVD, а також оглядом тренувань з порадами щодо правильного харчування, які були складені визнаними експертами. Завдяки цьому ви будете добре підготовлені в створенні своєї фігури мрії. До того ж, ви істотно заощадите свої гроші і час, не витрачаючи їх на поїздки в тренажерний зал.

Для різноманітності тренування з віброплатформой PowerBoard 3.0 можна розширені за допомогою спеціальних аксесуарів:
• віброгантелі і PowerBand ідеально підходять для цілеспрямованої тренування плечей і рук.
• PowerBoard 3.0 може бути оснащений масажною майданчиком ReflexPad для стимуляції рефлекторних зон стоп. Коли платформа активована, вібрації можуть зручно масажувати підошви ніг, сідниць або сідниць.

З додатковим обладнанням віброплатформи PowerBoard ви будете не тільки добре екіпіровані для досягнення бажаних результатів, але також зможете урізноманітнити свої тренування.

 

 

Рівні швидкості: від 1 до 99
Напруга: AC 220-240 В ~ 50/60 Гц
Потужність: max 250 Вт
Частота: 8-22 Гц
Розміри дошки: 79х48х14,5 см
Розміри коробки: 85х50х20 см
Вага: 26 кг
Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: