Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (1 шт)

Арт: US01876

Наявність: є в наявності

420 грн

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма)

Для професійного використання

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) - це твердофазна імунохроматографічна проба для швидкого, якісного та диференціального виявлення антитіл до IgG та IgM Нового коронавірусу 2019 року у цільній крові, сироватці та плазмі людини.

Цей тест дає лише попередній результат випробування. Тому будь-який зразок, що дав реакцію із комплектом для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) має бути підтверджений альтернативними методами дослідження та клінічними результатами.

Принцип

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) є імунохроматографічною пробою на розтікання у радіальному напрямку. У тесті використовуються антитіла людини до IgM людини (тест-лінія IgM), антитіла людини до IgG (тест-лінія IgG) та антитіла кози до IgG кролика (контрольна лінія С), іммобілізовані на нітроцелюлозній смужці.

Накладка кон'югату бордового кольору містить колоїдне золото, кон'юговане з рекомбінантними антигенами COVID-19, кон'югованими з колоїдним золотом (кон'югати COVID-19) та кон'югатами IgG-золота кролика.

  • Коли зразок з аналітичним буфером буде доданий до лунки для зразка, антитіла IgM та/або IgG, якщо вони є, зв'язуються з кон'югатами COVID-19, утворюючи комплекс «антиген-антитіло». Цей комплекс мігрує через нітроцелюлозну мембрану завдяки капілярному ефекту.
  • Коли комплекс відповідає лінії відповідного іммобілізованого антитіла (антитіла людини до IgM та/або антитіла людини до IgG), комплекс блокується, утворюючи бордову забарвлену смугу, яка підтверджує реактивний результат випробування. Відсутність кольорової смуги у області тесту вказує на нереактивний результат випробування.

Тест містить внутрішній контроль (С-смуга), який має демонструвати бордову кольорову смугу імунокомплексного антитіла кози до IgG кролика / кон'югату IgG-золота кролика, незалежно від появи кольору в будь-якій із смуг тесту. В іншому випадку результат випробування є недійсним, і зразок має бути повторно перевірений на іншому пристрої.

МАТЕРІАЛИ ПОСТАВКИ

Для аналізу цільної крові - герметичні пакети, кожен з яких містить комплект для тесту, пластикову міні-піпетку на 4 мкл і вологопоглинач

1 буфер
1 інструкція

Для аналізу сироватки / плазми - герметичні пакети, кожен з яких містить комплект для тесту і вологопоглинач

1 буфер
1 інструкція

Набір можна зберігати при кімнатній температурі або у холодильнику (2-30°C). Пристрій для випробування стабільний протягом терміну придатності, який вказано на герметичній упаковці. Пристрій для випробування має залишатися у герметичному пакеті до використання. НЕ ЗАМОРОЖУЙТЕ. Не використовуйте після закінчення терміну придатності.

У тесті використовуються антитіла людини до IgM людини (тест-лінія IgM), антитіла людини до IgG (тест-лінія IgG) та антитіла кози до IgG кролика (контрольна лінія С), іммобілізовані на нітроцелюлозній смужці.

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: