Спортивний валик Yamaguchi Fit Roller

Спецціна
3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01773

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

2 190 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

YAMAGUCHI Fit Roller - стане вашим комплексним рішенням для корекції всіх груп м'язів.

Високе навантаження на опорно-руховий апарат призводить до його зносу, що тягне хронічні захворювання, зниження імунітету і порушення метаболізму. Спортивний ролик Yamaguchi Fit Roller, делікатно розтягуючи хребет, знімає болі в області спини. Валик підходить для всіх груп м'язів і діє на «м'який скелет» - фасції, в тому числі глибокі, розташовані між шарами м'язів.

Краще попередити, ніж лікувати

Спортивний валик Yamaguchi Fit Roller використовується в мануальної терапії - акуратне розтягнення хребта знімає больовий синдром, покращує кровообіг, запобігає защемлення нервів і відкладення солей. При заняттях з валиком близько 30 хвилин знижується ризик травм при інтенсивних тренуваннях, підвищується гнучкість, проводиться корекція фігури.

3 можливості в 1 спортивному приладі

Спортивний валик Yamaguchi Fit Roller підходить для роботи з м'язами стегон, спини, гомілки, шиї, а також для інших груп м'язів.

Після тренування м'язи стають більш еластичними та легше витягуються. Валик безболісно і делікатно покращує гнучкість, дозволяючи краще відчувати тіло і впевненіше рухатися.

Оздоровлення і відновлення

Fit Roller допомагає зберегти здоров'я хребта і працює разом з комплексом інших заходів по його відновленню. Вправи допомагають боротися з небажаними жировими відкладеннями, сприяють корекції тіла.

Fit Roller допоможе довести до досконалості будь-яку частину тіла! За допомогою щоденних занять з валиком вирівнюється постава, коректується фігура і підтягується шкіра.

Для отримання косметичного і відновлює результату за допомогою Fit Roller знадобиться 15 хвилин щоденного самомасажу. Цього достатньо щоб впоратися з больовими відчуттями, витягнути хребет і провести корекцію тіла.

Для кого призначений тренажер:
• для людей, схильних до частих фізичних навантажень;
• літнім людям, особам зі слабким здоров'ям, при заборону важких навантажень в спортивному залі;
• для осіб, з хронічними захворюваннями хребта і спини;
• при малорухливому способі життя.

Yamaguchi Fit Roller підходить для інтенсивних тренувань, має високу зносостійкість. Маючи невелику вагу, прилад витримує вагу користувача до 130 кг, а все завдяки якісному щільному і гіпоалергенному матеріалу.

Розроблено понад 100 вправ з Fit Roller для всіх м'язів.

У додатку Yamaguchi Fitness можна вибрати комплекс нескладних, але ефективних вправ, орієнтуючись на свої параметри і вага.

Матеріал: високощільна PE-піна
Довжина: 60 см
Діаметр: 15 см
Вага нетто: 360 г
Максимальне навантаження: 130 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: