Спортивний валик US MEDICA Foam Roller

US MEDICA

Арт: US01524

Країна виробник: США

Наявність: є в наявності

1 656 грн

Разом дешевше!

Одним з найбільш ефективних варіантів активного фітнесу є валик для спорту US Medica. Під час інтенсивного тренування з його допомогою можна одночасно делікатно розминати і розтягувати хребет, а також задіяти групу м'язів-стабілізаторів, утримуючи рівновагу тіла. А виконання спеціальної вправи від доктора Чечиля (відомого фахівця в області мануальної терапії) на валику-масажері стимулює кровообіг в серцево-судинній системі, покращує кисневий баланс клітин, знижує психічну і соматичну напругу після робочого дня.

 

Ефективність і користь застосування валика US Medica

Даний універсальний аксесуар можна застосовувати на занятті, як для самостійного масажу, так і для витяжки хребта. Спортивний снаряд відмінно підійде для корекції фігури, формування красивого м'язового корсету, релаксації зв'язок, зняття больових симптомів і спазмів у ділянці попереку. При цьому валик для масажу комплексно зміцнює м'язи та сухожилля, підвищує загальний тонус, зменшує тілесний дискомфорт, оптимізує кровообіг в тканинах і системах.

Масажний інструмент US Medica відмінно підійде для регулярних тренувань у спортзалі і вдома. Ефективне і динамічне (достатньо 15 хвилин) використання валика сприяє:

• стрункості і підтягнутості фігури;
• зміцненню дрібних м'язів, відповідальних за рівновагу тіла;
• зняття втоми і стресу після розумових і фізичних навантажень;
• гнучкості і розтяжці хребта.

 

 

Технічні характеристики

Ергономічний валик для спортивних занять виготовляється з використанням інноваційних технологій і високоякісних компонентів:
• матеріал виконання - щільна поліуретанова двошаровий піна, що володіє високою міцністю і тривалим терміном експлуатації зі збереженням розмірів і форми;
• довжина і діаметр валика 60 см і 15 см відповідно;
• маса аксесуара 360 г;
• колір зелений;
• граничне навантаження на валик - 130 кг.

 

Материал Высокоплотная PE-пена
Количество слоев 2
Диаметр 15 см
Длина 60 см
Вес 360 гр
Цвет Зеленый
Максимальная нагрузка 130 кг

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можу також зацікавити: