Багатофункціональна шведська стінка Smart Wall

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US02107

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

63 530 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Багатофункціональну стінку Yamaguchi Smart Wall можна сміливо віднести до спортивних снарядів нового покоління. Цей інвентар привертає увагу своїм стильним зовнішнім виглядом. Але головне, він надзвичайно ергономічний та багатофункціональний.

Заняття на цьому спортивному комплексі подарують надзвичайне задоволення і принесуть величезну користь.

Поставте стінку Smart Wall вдома - і ви отримаєте можливість займатися в будь-який зручний час, зможете давати фізичне навантаження всьому тілу, розвиваючи свою витривалість і гнучкість, нарощуючи м'язову масу, моделювати тіло і скинути зайві кілограми.

Підходить для будь-якого простору

Устаткування задовольнить найвибагливіших спортсменів: і професіоналів, і початківців фізкультурників.

Ця спортивна стінка займає зовсім небагато місця, що дозволяє встановити її і в невеликому житловому приміщенні, і в офісі. Smart Wall чудово впишеться в будь-який інтер'єр - домашній спортивний зал або оздоровчий кабінет на роботі.

На стінку можна встановити турнік (йде в комплекті), на якому є спеціальне кільце для кріплення додаткових пристосувань. На свій розсуд повісьте на кільце боксерський мішок або канат - таким чином ви ще більше зможете розширити функціональні можливості стінки.

У комплекті також продаються і бруси, які легко і надійно кріпляться на стінку і дозволяють зробити тренування ще більш різноманітними і ефективними.

Музика для правильного настрою

В снаряд вбудована Bluetooth-аудіосистема і цифровий годинник. Займатися з такими доповненнями набагато приємніше і зручніше.

Стереосистема дає об'ємне звучання улюблених треків з телефону, дозволяє створити відповідний настрій і правильну атмосферу. Це дозволяє займатися більш продуктивно, здійснювати більше підходів, збільшувати тривалість тренування.

Вбудовані годинник, який показує точність до секунд, дозволяють не тільки знати поточний час, а й чітко відслідковувати інтервали відпочинку, тривалість виконання вправи і час всього тренування.

З багатофункціональної шведською стінкою Smart Wall ваші тренування будуть під контролем.

  • Конструкція: Настінна
  • Матеріал каркасу: Сталь
  • Робота від мережі: 220 В
  • Ширина: 93 см
  • Глибина: 14 см
  • Висота: 260 см
  • Вага: 35 кг
  • Максимальне навантаження: 150 кг

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: