Пластина з електродами для міостимулятора для шиї Yamaguchi Neck Trainer MIO

Новинка
3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01906

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

455 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Міостимулятор для шиї Yamaguchi Neck Trainer MIO спеціально розроблений для тренування м'язів шийно-комірцевої зони і м'язів попереку. Цей прилад допоможе поліпшити кровообіг, відновити лімфоток, зняти втому і напруження м'язів цієї зони. Ви зможете швидше розслабитися і відновитися після інтенсивного тренування.

Проте пластини, які йдуть в комплекті з міостимулятором для шиї Neck Trainer MIO, при частій експлуатації пристрою втрачають свою функціональність, їх необхідно змінювати. Ви можете придбати до міостимулятора змінні пластини з електродами.

Нова пластина з електродами аналогічна тій, що вкладена в коробку з міостимулятором для шиї Yamaguchi Neck Trainer MIO. Для безпечного транспортування і зберігання вона упакована в вакуумний пакет.

 

Додаткова пластина з клейкими електродами встановлюється до міостимулятора Neck Trainer MIO за допомогою пари кнопок. Це робиться досить легко і швидко.

Пластина надійно кріпиться до тіла, при цьому враховуються всі фізіологічні особливості, що дозволяє ефективно тренувати м'язи шиї.

Для кращого закріплення на тілі пластина з електродами оброблена спеціальним складом. Свіжий гель на поверхні забезпечує щільне прилягання до тіла і відмінну ефективність тренувань з міостимуляцією.

Згодом покриття електродів зношується, що веде до «висихання» електродів. Для їх ефективного впливу необхідна заміна, періодичність якої залежить від частоти використання пристрою. Як правило, запасу «міцності» однієї пластини вистачає на 50-100 сеансів.

Запобіжні заходи

  • Перед використанням пластини з електродами переконайтеся, що ваша шкіра в місці контакту з електродами є чистою і сухою.
  • Пластина не повинна перебувати в контакті з вологою. Знімайте пристрій перед відвідуванням басейну, душу або ванни, а також не користуйтеся ним відразу ж після ванни.
  • Під час тренування пластина з електродами повинна щільно прилягати до шкіри.
  • Не встановлюйте пластину з електродами на пошкоджену ділянку шкіри. Припиніть використовувати пристрій при подразненні шкіри і зверніться до лікаря.

Кількість: 1 шт.
Частота використання: 50-100 сеансів
Розмір електродів: 23,6 х 10,7 х 0,2 см
Вага: 40 грам

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: