Набір еластичних стрічок для фітнесу Yamaguchi Band FIT

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0281

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

1 820 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Набір еластичних стрічок для фітнесу Yamaguchi Band Fit допоможе вам проводити ефективні тренування вдома або в тренажерному залі. За допомогою цих чотирьох стрічок ви зможете створити подвійне навантаження на м'язи при стандартних вправах. Використовувати еластичні стрічки можуть люди з різним рівнем фізичної підготовки.

Еластичні стрічки Band Fit мають невелику вагу і компактні габарити, що дозволяє їх взяти з собою навіть в подорожі, щоб підтримувати себе у відмінній фізичній формі в будь-який час і в будь-якому місці.

Набір стрічок Band FIT стане ідеальним пристроєм, якщо немає можливості скористатися звичайним фітнес-обладнанням, наприклад, гантелями або штангами. Використовуючи стрічки, ви отримаєте ефект, не менший, ніж тренування з обважнювачами.

Високоміцний еластичний матеріал

Стрічки для фітнесу виконані з 100% латексу, який легко розтягується під будь-яким кутом. Займаючись, ви можете утримувати стрічки будь-яким хватом, змінюючи коефіцієнт навантаження.

Кожна зі стрічок має різну ступінь навантаження (легка, середня, висока і максимальна), це дає можливість рівномірно опрацьовувати всі групи м'язів. Вибираючи певну стрічку, ви визначаєте необхідну для вас навантаження, щоб тренуватися максимально ефективно.

Додаток Yamaguchi Fitness пропонує понад 100 найрізноманітніших вправ на всі групи м'язів.

 

 

• Матеріал: 100% латекс
• Розміри: 150х15 см
• Вага (нетто): 90 грам

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: