Міостимулятор для сідниць Yamaguchi HIPS Trainer MIO

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0231

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

4 180 грн

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Hips Trainer MIO ефективно впливає на сідничні м'язи, підтримуючи їх у тонусі. Міостимулятор - незамінний помічник на шляху до красивого тіла і рельєфних м'язів.

Міостимулятор характеризується ергономічним дизайном, який перетворить ваше фітнес тренування в комфортне і ефективне проведення часу.

Hips Trainer MIO створений спеціально для опрацювання сідниць чоловіків і жінок, використовуючи технологію міостімуляціонного впливу - EMS. У нього включені 2 авто програми з 15 рівнями інтенсивності тренування.

Миостимулятор для сідниць Yamaguchi HIPS Trainer MIO забезпечує гнучкість суглобів і тонус м'язів:
• Стимулює кровообіг і виконує лімфодренаж
• Мінімізує біль в м'язах
• Усуває целюліт і коригує силует тіла
• Відновлює м'язовий корсет
• Допомагає в боротьбі із зайвою вагою
• Тонізує шкіру

Ергономічний дизайн і зручний пульт ДУ

Прилад оснащений дистанційним пультом управління і вбудованою батареєю.

Перед експлуатацією потрібно зняти захисний стікер з електродів і зафіксувати їх на шкірі. Не можна торкатися до гелевому шару покриття пальцями.

Чи включається міостімулятор клавішею Power при її утриманні 3 секунди. Активність тренажера позначається синім індикатором, знаки "+" і "-" допомагають налаштувати бажану інтенсивність.

Точність тренування забезпечить 25-ти хвилинний таймер.

Новий погляд на фітнес тренування

Міостимуляція м'язів - новий погляд на фітнес. Миостимулятор HIPS Trainer MIO, поєднуючись з традиційними фізичними навантаженнями, забезпечує швидкий результат. Такий підхід по ефективності істотно перевершує звичайний фітнес. EMS тренування активно скорочує м'язи сідниць, збільшує кровотік і в проблемних зонах усуває жирові відкладення природним чином.

Перемога целюліту

Міостимуляція інтенсивніше впливає на м'язову тканину, ніж звичайні фізичні вправи. Тренажер зміцнює сполучні тканини, покращує метаболізм і активізує кровообіг. За рахунок скорочення целюліту тургор шкіри набуває естетичний вигляд.

Завжди з собою

Бездротовий міостімулятор для стегон і сідниць HIPS Trainer MIO має компактні розміри, тому йому завжди знайдеться місце в найменшій сумочці, що дозволяє носити його з собою на роботу або в спортзал.

Миостимулятор Yamaguchi HIPS Trainer MIO - незамінний помічник на шляху до красивого тіла і рельєфним м'язам. Використовуйте цей продукт у будь-який час.

 

 

Таймер: 25 хвилин
Живлення: DC 5 В, 200 мА
Частота: 1-116 Гц
Тривалість імпульсів: 20-400 мск
Температурний режим: 5 ° С - 40 ° С
Відносна вологість: ≤65%
Атмосферний тиск: 700-1060 гПа
Розміри пристрою: 26х20х0,2 см
Розміри в коробці: 29х23х2 см
Вага нетто / брутто: 50/255 г

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Купили на сайті US MEDICA міостимулятор для сідниць Hips Trainer MIO. Цей японський масажер
    вже завоював популярність серед наших клієнтів. Однаково користуються ним як жінки, так і чоловіки. Прилад - багатофункціональний,кожний клієнт знаходить для себе користь. Міостимулятор - надійно допомагає в створенні як красивого тіла, так і в боротьбі з болями в м’язах, налагоджує систему кровообігу і лімфодренажу.

    Вас можуть також зацікавити: