Міостимулятор для преса Yamaguchi ABS Trainer MIO

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0232

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

3 030 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

ABS Trainer MIO ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок, міостімулятор враховує фізіологічні особливості будови тіла.

Для якісного тренування преса

Тренування преса - один з найскладніших видів занять в тренажерному залі, для яких необхідні тривалий час і серйозні зусилля для досягнення бажаного результату. Підвищити і в той же час спростити цей процес можна за допомогою ABS Trainer MIO від Yamaguchi - цей міостімулятор дозволить якісно опрацювати косі і прямі м'язи преса. Регулярне застосування пристрою дозволить заощадити час тренування і досягти гарну рельєфну прес.

Ключові переваги
• 15 рівнів інтенсивності роботи
• 2 варіанти автоматичних програм

Yamaguchi ABS Trainer MIO - сучасний портативний пристрій, реалізований на основі технології міостімуляциі (EMS) для тренування преса. Цей сучасний технологічний інструмент дозволить створювати гарну рельєфну прес з мінімальними витратами часу і зусиль.

Переваги:
• Інтуїтивне управління: ABS Trainer MIO управляється всього лише декількома кнопками і має вбудований таймер на 25 хвилин.
• Зручна заміна електродів: однієї пластини вистачає на 50-100 застосувань. Заміна займає кілька секунд.
• Зручне використання: тренажер працює від вбудованого акумулятора і має бездротове управління, що дозволяє тренувати прес в будь-яких зручних вам умовах - вдома, в офісі або навіть в дорозі.
• Компактні габарити: ABS Trainer MIO має невеликі розміри і легко поміщається в невелику сумку.

Ідеальне тіло без целюліту

Міостимуляція дозволяє якісно опрацювати м'язи преса, а також вивести зайву рідину з організму, позбутися целюліту. Тренажер позитивно впливає на шкіру, яка стає щільною і більш пружною.

Тренажер ABS Trainer MIO - один з найбільш ефективних і доступних інструментів досягнення ідеального рельєфного преса з мінімумом прикладених зусиль.

Таймер: 25 хвилин
Живлення: DC 5 В, 200 мА
Частота: 1-116 Гц
Тривалість імпульсів: 20-400 мск
Температурний режим: 5 ° С - 40 ° С
Відносна вологість: ≤65%
Атмосферний тиск: 700 - 1060 гПа
Розміри пристрою 19х15,5х0,2 см
Розміри в коробці 22х19,5х2 см
Вага нетто / брутто: 50/195 г

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Отличный прибор для проработки пресса. Хотя я его использую и для других зон, например, бедра. Импульсы довольно ощутимые, мышцы напрягаются существенно. Думаю, пока залы закрыты, моя форма не пострадает, а может и улучшится

    Миостимулятор замечательный прибор для достижения ваших спортивных целей. Рельеф мышц значительно становится заметнее, тренировка гораздо эффективней.Всем советую !!!

    Вас можуть також зацікавити: