Масажний обруч для схуднення Yamaguchi Hula Hoop

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01948

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

3 055 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Масажний обруч Yamaguchi Hula Hoop допоможе вам за короткий час і без виснажливих навантажень привести своє тіло в відмінну форму.

Масажний обруч для схуднення Hula Hoop розроблений, з огляду на анатомічні особливості тіла, надає потужний оздоровчий вплив на лімфатичну, кровоносну і нервову системи, м'язовий корсет, шкіру, кишечник і загальний метаболізм.

При регулярних заняттях з обручем Yamaguchi Hula Hoop, ви отримуєте пружну шкіру і красиву поставу, зменшення об'єму талії, а також у вас починає формуватися прес, розвиватися гнучкість і координація.

Під час тренування поступово збільшуйте навантаження, змінюючи довжину троса (max 30 см): чим коротший трос, тим більше зусиль варто прикладати для крутіння.

Під час масажу посилюється вплив на проблемні зони, усуваються застійні явища, відновлюється робота кишечника, налагоджується його виводить функція. Поліпшується живлення внутрішніх органів за рахунок посилення кровотоку.

Внутрішня частина обруча виконана з амортизувальних рухомих елементів для додаткового масажного ефекту, щоб тренування приносила максимальну користь і задоволення.

Механізм фіксації знімних секцій дозволяє регулювати довжину обруча і підходить всім з обхватом талії від 57 до 110 см. Щоб визначити необхідний розмір, виберіть зручне положення так, щоб масажні елементи щільно прилягали до тіла, не викликаючи дискомфорту.

Завдяки спеціальній системі руху кулі-обтяжувача по направляючій, тренажер легко використовувати тривалий час. М'який шар сприяє рівномірному руху на 360 °, робить заняття простіше, виключаючи ймовірність падіння обруча.

Ергономічна конструкція обруча в вигляді 24-х секцій дозволяє зібрати його за лічені секунди і зручно зберігати вдома.

Комплектація:

● Масажний обруч,
● Куля-обтяжувач з механізмом обертання.

● Обхват талії: 57-110 см
● Матеріал обруча: ABS-пластик
● Матеріал кулі: PE, пісок
● Вага кулі: 0,35 кг
● Довжина шнура: 30 см
● Вага обруча: 1 кг

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: