Стілець-шезлонг

3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US0531

Країна виробник: США

Наявність: є в наявності

3 740 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Стілець для масажу US MEDICA стілець-шезлонг - це мобільний та міцний складаний стілець з підлікотниками і можливістю регулювання спинки.

Оптимально підходить для демонстрацій, виставок і салонів, для використання на виїзді чи вдома, оскільки:

 • на спинку стільця досить легко прикріпити масажні накидки і подушки, які перетворюють складаний стілець в лайт-версію масажного крісла;
 • маленька вага і не займає багато місця, легко переміщати з місця на місце;
 • міцний, стійкий до втрати виду: чи не піддається деформації і не вицвітає;
 • легко миється і швидко сохне;
 • привабливий і сучасний, пізнаваний по яскраво-зеленому фірмовому кольору і бренду US MEDICA на спинці;
 • наявність декількох стільців дозволяє швидко перетворити будь-яку кімнату в аудиторію для семінару або в зручний зал для глядачів.

Нахил спинки можливо зафіксувати в 7 положеннях - вертикальному і майже горизонтальному, що дозволяє розслабитися повністю відкинувшись назад.

У стільця US Medica DC-02 алюмінієвий каркас, сидіння і спинка виконані з текстилю, поліестеровою плетеної тканини з вініловим покриттям. Це сучасний матеріал, який не дає вбирає вологу і дозволяє циркулювати повітрю, завдяки чому ніколи не стає вологим.

 • Висота 66,5 см
 • Ширина 56 см
 • Глибина 43/9 см
 • Вага 3,7 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  стул приобрела после покупки массажной подушки, так как в салоне при покупке пробовала подушку как раз на этом стуле и потом подумала что хочу купить еще и этот стул. Спинка у стула регулируется и я могу с комфортом сделать массаж с массажной подушкой, еще стул я всегда беру с собой на природу и полностью довольна удобством и качеством стула!

  Купила себе накидку, очень довольна, но использовать на своем диване не очень удобно, она соскальзывает. Девочки в магазине предложили мне Стул - шезлонг на котором прекрасно держится накидка и не сползает. А так же у шезлонга ругулируется спинка в трех положениях. За ним легко ухаживать. Теперь у меня выделена специальная зона для массажа и расслабления.

  Заказывали по интернету, и боялись, не оправдает ожиданий. Но хотим выразить свою благодарность us-medica, что не обманули и обслужили по высшему разряду.

  Відео

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: