Стілець для масажу Comfort

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0534

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

2 520 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Складаний компактний стілець для масажиста YAMAGUCHI Comfort

YAMAGUCHI Comfort - комфортний і ергономічний складаний стілець для масажиста, рекомендований для придбання тим, хто практикує масаж на дому. Також це оптимальний варіант для малогабаритних салонів і масажних кабінетів. YAMAGUCHI Comfort в складеному вигляді займає мало місця і легко поміщається в шафу або стійку.

Основа стільця виготовлена ​​з довговічною, твердою і пластичної деревини - бука, з якої традиційно виробляють найякіснішу меблі. Оздоблення сидіння з сучасного замінника шкіри стійка до стирання, не дряпається, не міняє колір і навіть після постійного використання буде привертати увагу клієнтів своїм елегантним виглядом. YAMAGUCHI Comfort стане ідеальним доповненням до будь-якого столу для масажу.

YAMAGUCHI comfort стежить за становищем вашої спини. Ви просто залишається сидіти прямо, тримати спину і не навалюватися на стіл. У Вас не навіть не вийде прийняти таке звичне, але досить шкідливий для хребта положення ногу на ногу.

Його головні переваги: ​​

 • має малу вагу і простий для транспортування;
 • сидінні оптимальної жорсткості забезпечує необхідний упор при активних рухах і під час самої дрібної роботи;
 • перевірена конструкція, міцна і стійка;
 • ніжки-опори виконані з деревини бука;
 • просто складається і розкладається;
 • ідеально підходить до всіх масажних столів.

 • Довжина: 33 см
 • Ширина: 33 см
 • Висота: 49,5 см
 • Вага нетто: 2,2 кг
 • Вага брутто: 2,7 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Стул для массажа - отличная вещь. Давно видел, у коллег,но пока сам не попробуешь, не оценишь. Пришло время и себе обзавестись таким. Часто выезжаю с ним на дом к клиенту. Мне понравилось, клиентам тоже))

  Покупала ранее в этом магазине в кабинет массажный стол. А теперь поняла, что нужно было купить сразу и стул этой компании YAMAGUCHI. Зашла на сайт магазина и я его купила, да еще с отличной скидкой. Все оборудование этой компании - высшего класса! Работаю на нем с удовольствием, клиентам тоже нравиться.

  Купил себе тоже такой стул, увидел у коллег в салоне. После длительного стояния на ногах, массажисту также необходимо расслабление. Этот стул очень выручает - удобный и красивый. Когда можно, делаю массаж сидя на нем, а то и просто сижу и отдыхаю. Советую всем коллегам, тем более, сейчас, на этом сайте очень хорошая скидка на такой качественный товар!

  Купила в вашем магазине стул для массажа. мне он очень понравился, такой респектабельный вид, отличного качества. Вписался в мой салон так, как будто он там первоначально планировался. Я рада своей покупке, все клиенты обращают на него внимание, а мне приятно, что салон приобрел законченный эстетичный вид. Спасибо вам за качественный товар с такой значительной скидкой!

  Отличный стул, приобрели по совету друзей, очень довольны. Пришел с опозданием. Спасибо us-medica

  Отличный массажный стул! Складной, небольшой, а значит - занимает мало места и транспортабельный. Ножки, несмотря на это, вполне устойчивые, да сиденье в меру мягкое. В общем, я доволен покупкой!

  Відео

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: