Складаний масажний стіл London 2012

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0455

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

12 900 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

На сторінках нашого інтернет-магазину представлена різноманітна масажна продукція. Перегорніть кілька з них, для того, щоб підібрати саме те обладнання, яке володіє хорошими набором функціональних можливостей і походить для використання у вашій сфері діяльності. Асортимент товарів на сайті ми підібрали, грунтуючись на отриманих відгуках від професіоналів і експертів масажною галузі.

Перед тим, як закупити велику партію в магазин, ми проводили тестування, щоб вивчити всі зазначені виробником характеристики і функціональні можливості. Також при виборі важливим критерієм була вартість масажного столу.

Якщо у ваших планах стоїть масажний стіл купити України, з доставкою до вас у місто, прислухайтеся до наших рекомендацій і виберіть модель London 2012 японського виробника YAMAGUCHI.

По-перше, це найлегша модель серед складних масажних столів. Зроблена вона з авіаційного алюмінію і без додаткового оснащення має вагу майже 11 кг. Це справжня знахідка для фахівців, яким доводиться день у день кататися по місту від одного до іншого клієнта.

По-друге, масажний стіл YAMAGUCHI London 2012 це втілення японської технологічності в поєднанні з англійської практичністю. В якості додаткового обладнання до нього додаються знімні підлокітники. Наявність підлокітників допомагає вашому клієнтові швидше зануритися в стан релаксу.

 

В третє, стилістичне рішення дизайнерів підібрати приємний погляду шоколадний колір, м'яку на дотик оббивку, створює для ваших клієнтів відчуття безтурботності і заспокоєння.

Зателефонуйте за номерами, вказаними в розділі «контакти» і наші продавці-консультанти допоможуть вам стіл масажний купити в лічені хвилини.

 • Вага 10,90 кг    
 • Динамічне навантаження 270 кг
 • Ширина 65 см, з підлокітниками - 88 см
 • Довжина 185 см
 • Висота 64 - 90 см
 • Матеріал каркаса - алюміній;
 • Еластичний газонаповнений пластик на основа полеурітана 5 см
 • Оббивка Арпатек преміум класу Skin-Touch

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Купила такой массажный стол японского производителя Yamaguchi. Иногда мне нужен стол для выезда к клиенту. Этот стол премиум класса, из самых легких, очень качественный . Вид у него респектабельный, дизайн супер, легко складывается. Работать на нем - одно удовольствие. Прекрасно, что такое массажное оборудование, можно приобрести уже в Украине, в вашем магазине. Спасибо вам, за такое же, качественное обслуживание!

  После того, как приобрели в наш косметологический кабинет массажный стол премиум класса, гости и клиентки были в восторге.

  Вас можуть також зацікавити: