Складаний масажний стіл Vancouver 2010

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0449

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

30 921 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Модель Vancouver 2010 - це універсальний портативний масажний стіл, визнаний кращим у своєму роді серед олімпійської колекції. Ця шикарна модель підкорила, насамперед, своєю ексклюзивністю, продуманим дизайном і незабутнім насиченим шоколадним кольором.

Масажний стіл YAMAGUCHI володіє граничною функціональністю. Він зібрав у собі всі відомі новації у сфері створення масажного устаткування. Цей стіл ручної роботи дозволяє отримати максимальне задоволення потреб людей, що піклуються про своє здоров'я.

Перед тим, як купити стіл складаний вивчіть всі його функціональні особливості.

Конструктивно модель YAMAGUCHI Vancouver 2010 складається з трьох секцій. Цей високотехнологічний масажний комплекс може приймати кілька положень за рахунок регульованої третьої секції. Вибирайте потрібний кут нахилу і проводите в домашніх умовах весь спектр масажних маніпуляцій.

Він виготовлений з міцного ергономічного бамбука, з посиленою рамою, що збільшує його вагу в складеному стані до 22,25 кг. Це немаленький вагу, який має масажний стіл, але зате він здатний витримати до 325 кг. динамічною навантаження під час інверсівние масажу.

Його параметри в ширину і довжину 69 і 195 см. Відповідно. Але висота може регулюватися в межах 65 - 88 см. Також в комплекті ви отримаєте ряд додаткових аксесуарів - це знімний підголівник і зручна поличка для рук. Всі ці елементи також можуть регулюватися по висоті і положенню.

Додаткові аксесуари - поличка для рук і підголовник з можливістю регулювання, роблять подібні масажні столи ще більш комфортними під час роботи.

Купуйте масажний стіл YAMAGUCHI Vancouver 2010 і ви самі зможете переконатися, що сучасні технічні характеристики в поєднанні з вишуканим дизайном роблять цю модель втіленням досконалості.

 • Вага 22,25 кг    
 • Динамічне навантаження 325 кг
 • Ширина 69 см
 • Довжина 195 см
 • Висота 65 - 88 см
 • Міцний дерев'яний каркас з бука;
 • Еластичний газонаповнений пластик на основа полеурітану 5 см
 • Оббивка Арпатек преміум класу Skin-Touch

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Обновился кабинет у жены, купили новый стол, и вроде бы и работы больше стало. Теперь я и себе думаю, может, закажу здесь (я – остеопат). Она очень рада покупке и мне рекомендует!

  Вас можуть також зацікавити: