Масажний диск ReflexDisk

CASADA

Арт: US01529

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

1 302 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Масаж ніг, виконаний професійно, здатний досить позитивно впливати на стан організму і наше загальне самопочуття. Рефлексологія має перевагу перед масажем всього тіла, так як близько 72 тис. нервових закінчень розташовуються на стопах, і всі вони пов'язані з різними внутрішніми органами і м'язами по всьому тілу.

За допомогою рефлексології відновлюються м'язи ніг, що гармонійно впливає майже на всі органи тіла.

Чим більше ми піклуємося про здоров'я наших ніг, тим краще для всього тіла. Стопи можна розглядати як мікросхему, де відбивається весь організм. Ретельний масаж рефлекторних зон на стопах стимулює кровообіг в різних частинах тіла і обмін речовин, активізує самовідновлення організму і покращує травлення.

Застосування:

Розслаблення (повторюйте вправу кілька разів в день по 20 хв.).
● Дозволяється використовувати ReflexDisk під час роботи, читання або перегляду ТБ. Поставте одну або обидві ноги на диск, насолоджуючись ефектом розслаблення. Вправа підходить для людей, які працюють в приміщеннях з кондиціонером, людям з надмірною вагою, літнім людям.
● Знімає проблеми з травленням, покращує кровообіг.

Поверхню стопи (кілька разів на день по 10 хв.).
● Розмістіть підошву стопи на диску RefexDisk. Ви можете наступати на диск в довільному порядку. Вправа підходить для людей з недоліком руху, літніх людей, людей з дискомфортом в м'язах і синдромом холодних ніг.
● Поліпшується кровообіг, рефлексогенна дія на всі системи організму.

П'яти (кілька разів на день по 10 хв.).
● Станьте п'ятами на масажний диск і по черзі рухайте ногами вправо і вліво. Ця вправа підходить для працюючих людей, для людей середнього віку.
● Поліпшується система травлення.

Пальці (кілька разів на день по 5 хв.).
● Виконайте натискання на диск пальцями ніг, переміщаючись по ньому вправо / вліво. Підходить людям в стані стресу, з порушеннями сну, домогосподаркам.
● Зникає головний біль, біль в плечах, допомагає зняти стрес.

Особливості:

● Масажний диск ReflexDisk не потребує підключення до електричної мережі.
● У ReflexDisk вбудовані постійні магніти. Магнітні поля, створювані ними, поліпшують кровообіг, збільшують вміст кисню в клітинах і тканинах, позитивно впливають на обмін речовин.

Технічні характеристики:
● Розмір: 33,5 см
● Вага: 0,45 кг

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: