Масажне крісло Yamaguchi X

YAMAGUCHI

Арт: US0298

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

657 000 грн

Сертифіковано в Україні

Революційні технології

Запатентована
вдосконалена
масажна каретка

2020

Ефективність більше в 2 рази

Японська компанія Yamaguchi вперше в світі створила революційний запатентований подвійний роликовий масажний механізм Dual Core. Він являє собою два окремих інтелектуальних робота, здатних виконувати синхронний масаж спини, стегон і сідниць.
Одночасно 6 силіконових роликів здійснюють масаж від шиї до стегон. Рух механізмів запрограмовано на інтелектуальну техніку масажу, яка дозволяє досягти бажаних результатів в 2 рази швидше. Тепер на масаж усього тіла знадобиться не 60 хвилин, а всього 30. І такий масаж вам навіть не снився!

Левітація. Перезавантаження.

За рахунок унікальної конструкції каретки розташування користувача в кріслі під час масажу буде практично в горизонтальному положенні - розкладка до 165,5°С. Це дає можливість знизити тиск і навантаження на хребет, суглоби і м'язи, розподіливши вагу по всьому тілу рівномірно. Такий стан під час масажу дозволяє швидше розслабитися, ефективність масажу при цьому істотно поліпшується. Здається, ніби тіло парить у просторі.

Еластична розкладна каретка, виконана в формі X, - це перша в світі масажна каретка, яка абсолютно не обмежує рухи: вона підлаштовується під анатомічні особливості людини будь-якої комплекції. За рахунок її рухливості крісло переводиться в положення X-Space: користувач починає відчувати левітацію - неймовірне відчуття паріння в просторі.

За рахунок унікальної конструкції каретки розташування користувача в кріслі під час масажу буде практично в горизонтальному положенні - розкладка до 165,5°С. Це дає можливість знизити тиск і навантаження на хребет, суглоби і м'язи, розподіливши вагу по всьому тілу рівномірно. Такий стан під час масажу дозволяє швидше розслабитися, ефективність масажу при цьому істотно поліпшується. Здається, ніби тіло парить у просторі.

Інтелектуальний масаж тіла

Конструкція подвійного роликового механізму і ідеальна геометрія X-каретки надали можливість розробникам крісла Yamaguchi X і двом японським лікарям Хатано Моріта і Такео Цудзімото створити 3 спеціальні програми масажу: «Лотос» (з урахуванням індивідуальних особливостей жіночого організму), «Сенсей» (для чоловіків), і «Ямагучі» (ексклюзивний масаж усього тіла, відповідний кожному члену сім'ї).
Гендерний поділ програм масажу дозволив врахувати всі особливості користувачів крісла - фізіологічні і психоемоційні, завдяки чому масажна дія характеризується максимальною ефективністю.

Доктор
медичних наук
Хатано Моріта
Доктор
медичних наук
Такео Цудзімото

3D PUSH AIR — розумна аерокомпрессія для кожної клітинки вашого тіла

Оберіть зону масажу з 3D Push Air і оптимальний рівень інтенсивності масажної дії.
Пульсуюча повітряна компресія, що імітує техніку масажу з натисканням, стисканням, штовханням і витягуванням, дозволяє поліпшити лімфодренаж і обмін речовин. Знадобиться всього 10 хвилин аеромасажу, щоб ваша свідомість заспокоїлась і занурила вас в медитативний релакс. Аеромасаж нагадує лікувальні процедури в термальних джерелах.

Сеанс Флоатінгу

Унікальна комбінація аеромасажу всього тіла в положенні крісла X-Space II - це можливість проводити сеанси флоатінгу в домашніх умовах. Флоатінг - це відновлення тіла і розуму в невагомості. Це найефективніший і швидкий метод глибокого розслаблення за 10 хвилин, який недосяжний іншими способами. Під час сеансу, досягаючи внутрішньої гармонії, ви відчуваєте легкість і повний спокій, звільняєтесь від тривог.

Розслаблення
Обнулення
Відновлення

Joy Assistant - інтелектуальний помічник

Масажне крісло оснащене вбудованою в лівий підлокітник спеціальною системою швидкого запуску крісла у вигляді джойстика Joy Assistant. Інтуїтивне управління за допомогою джойстика дозволить швидко увімкнути крісло: натискаючи кнопку запуску, серце вашого крісла починає розмірено битися, на планшеті з'являється повідомлення-вітання. Мила асистентка Joy допоможе вам у виборі бажаної масажної програми.

Японський масаж ніг

Японський масаж ніг Tui Na в кріслі Yamaguchi X - це особлива філософія зцілення методом натискання на певні точки стоп.


В основі техніки масажу Tui Na - стародавнє учення про потоки енергії, згідно з яким, тіло пронизують мережі меридіанів. Через ці канали циркулює життєва енергія організму - «КІ», яка, зустрічаючи на своєму шляху особливі точки, входить і виходить з організму, приводячи організм в рівновагу.
Масаж ніг в кріслі Yamaguchi X спрямований на відновлення природного енергетичного балансу, який дозволяє організму самозцілитися. Всього кілька хвилин такого масажу додасть вам життєву силу і енергію, але, в той же час, ви відчуєте повний релакс.

Сігеакі Хінохара

В основі масажу - базові принципи відомого японського лікаря Сігеакі Хінохара, який за свої 106 років написав 75 книг. Він перший, хто довів зв'язок між довголіттям і здоровим способом життя.

Графенова технологія прогріву

Інноваційна графенова технологія, впливаючи на теплові властивості, покращує ефект від масажу, стимулюючи швидке і абсолютне розслаблення. Опціональний прогрів сприяє підвищенню загального імунітету організму. Буде потрібно всього 5 секунд для занурення в світ тепла і спокою.

Нобелівська премія з фізики за дослідження графену присудили Андрію Гейм і Костянтину Новосьолову. Цей двовимірний матеріал проявляє незвичайні і одночасно корисні властивості.

Аудіосистема Yamaguchi Stereo Sound System

Yamaguchi Stereo Sound System — це вбудована аудіосистема, яка здивує самого завзятого меломана. Широкий діапазон частот покриває 99% чутності, при цьому звук виходить об'ємним, чітким, кристально чистим. Він настільки глибокий, що в ньому легко потонути.

Бездротовий пульт управління

Як тільки ви сядете в це крісло, відразу відчуєте навколо себе інтуїтивні технології.
Зручний бездротовий 8-дюймовий сенсорний екран дозволить керувати всіма функціями масажного крісла лише одним дотиком.

Продуманий простір

Для годинників і прикрас
в кріслі є
зручне відділення:
ви можете зняти
свої аксесуари на час сеансу.
Використовуйте вбудований
USB-роз'єм для зарядки
зовнішніх пристроїв.

Бездротова технологія зарядки

До всіх незаперечних переваг
цього масажного крісла можна
віднести бездротову
технологію зарядки смартфонів,
вона позбавить вас від клопоту
з незручними роз'ємами.

Технологія SmartSlide Pro

Перед початком кожного сеансу масажу, завдяки технології SmartSlide PRO, крісло плавно висувається вперед, змінюючи нахил спинки і підставки для ніг, готуючи вашу свідомість до медитативного занурення.

Yamaguchi X — це розкіш і стиль.

Дивитися презентацію

Масажне крісло Yamaguchi X - це багатофункціональний масажне крісло в розкішному дизайні, оснащене сучасними технологіями від японської компанії YAMAGUCHI.

Всього 10 хвилин аеромасажу в цьому кріслі - і ви поринете в медитацію, ваша свідомість заспокоїться. Такий масаж ви ще не відчували!

Як тільки ви поринете в це крісло, ви будете оточені зручними і простими в застосуванні інтуїтивними технологіями. Крісло оснащене 8-дюймовим бездротовим сенсорним екраном, що дозволяє управляти всіма функціями в один дотик.

Технологія SmartSlide Pro: перед початком кожного масажного сеансу крісло плавно висувається вперед, змінює нахил спинки і підставки для ніг, готуючи вашу свідомість в нове медитативне занурення.

Інноваційний запатентований подвійний роликовий масажний механізм Dual Core, що складається з 2 інтелектуальних роботів, здійснить синхронний масаж спини, сідниць і стегон всього за 30 хвилин.

Види масажу, які виконує це масажне крісло:

 • масаж Шиацу,
 • постукування,
 • розминка,
 • поплескування,
 • розтирання,
 • скручування,
 • розтяжка,
 • японський масаж ніг Туйна.

Зони масажу: шия, плечі, спина, талія, руки, сідниці, стегна, коліна, литки, стопи.

Також можна вибрати одну з 3 спеціальних гендерних масажних програм. Такий поділ дозволяє враховувати фізіологічні і психоемоційні особливості користувача, надаючи масажну дію на певні області з точно розрахованої силою і максимальною ефективністю. Наприклад, «Лотос» - краще підходить для жінок, «Сенсей» - масаж, розроблений для чоловіків, «Ямагучі» -підходить будь-якому користувачеві.

Технологія 3D Push Air дозволить вам зробити вибір зони і рівня інтенсивності масажної дії. Дія аеромасажу схоже з лікувальними процедурами в термальних джерелах.

Конструкція каретки в формі Х забезпечує користувачеві практично горизонтальне положення під час масажу (до 165,5°С). Це дозволяє рівномірно розподілити вагу по всьому тілу, знижуючи навантаження і тиск на хребет, суглоби і м'язи. За рахунок того, що крісло можна перевести в положення X-Space, при якому відчувається левітація. Масаж в такому положенні сприяє швидкому і глибокому розслабленню.

В лівий підлокітник масажного крісла вбудована спеціальна система швидкого запуску крісла у вигляді джойстика Joy Assistant. Натиснувши кнопку запуску, крісло запуститься, а ви отримаєте на планшеті повідомлення-вітання. Асистентка Joy допоможе вибрати масажну програму.

Інноваційна графенова технологія покращує теплові властивості, ефект від масажу, стимулює швидке і абсолютне розслаблення. Опціональний прогрів спини і гомілок сприяє підвищенню загального імунітету організму. Всього 5 секунд - і ви поринете в світ тепла і спокою.

Бездротова технологія зарядки смартфонів позбавить від турбот з незручними роз'ємами. Також є відділення для годин, прикрас та інших аксесуарів, які користувач може зняти на час сеансу.

Масажні характеристики:

 • Кількість автоматичних програм: 12
 • Кількість ручних режимів: 6
 • Нрафеновая технологія прогріву: спина, литки (3 рівні)
 • Масажний подвійний механізм Dual Core
 • Верхній масажний механізм: рух роликів здійснюється до 63 см по довжині і до 21.3 см по ширині. Масаж від шиї і плечей до подлопаточной області спини
 • Нижній масажний механізм: рух роликів здійснюється до 88 см (по довжині) і до 20.8 см (по ширині). Масаж від поперекової ділянки спини до зони стегон
 • Масажна каретка: еластична розкладна каретка X-Line, довжина 121 см, максимальний кут 165,5 °
 • Кількість повітряних подушок Push Air: 72
 • Кількість масажних роликів для масажу спини / стоп: 6/6 роликів
 • Швидкість розминання роликами: 6 рівнів
 • Регулювання роликів по ширині: 3 положення
 • Інтенсивність повітряної компресії: 5 рівнів
 • Масаж ніг: роликовий, повітряно-компресійний
 • Верхня частина підставки для ніг (коліна): рух по висоті 9 см
 • Нижня частина підставки для ніг (стопи): рух по висоті 16 см

Таймер: 10/20/30 хвилин
Гравітація X-Space: 2 положення
Функція SmartSlide PRO: 28 см
Пульт управління: бездротовий 8-дюймовий сенсорний планшет
Подвійні стереодинаміки (2 шт.)
Напруга: 220-240 В / 50-60 Гц
Потужність: 357 Вт
Розміри в складеному вигляді: 170х85х125 см
Вага (нетто / брутто): 169/204 кг
Вага користувача: не більше 120 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Кресло потрясающее! Искали такое, чтоб вписалось в современный интерьер, выглядит как дорогое авто, а масссажирует просто чудесно! Теперь массаж - ежедневный ритуал после рабочего дня, уже и не представляю, как жила без него) Спасибо!

  Відео

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: