Масажне крісло Tai-Ji (Китай)

Top Technology

Арт: US01271

Країна виробник: Китай

Наявність: є в наявності

69 800 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Масажне крісло Tai Ji японського виробника Top Technology характеризується 12 інноваційними функціями, що є справжньою революцією в світі масажних крісел.

LW-образна дуга крісла стала ексклюзивною новинкою даної моделі, адже завдяки численним кутах вона дає можливість кріслу повторити всі вигини тіла користувача. А значно посилити ефект будь масажною процедури тепер можливо за допомогою нової функції роликів - прогрівання.

Підігрів стегон, спини, ніг і стоп дозволяє поєднувати заспокійливі дією тепла з терапевтичними масажними техніками.

За допомогою функції «нульова» гравітація Zero-Gravity можна в рази зменшити навантаження на організм в цілому, досягнувши при цьому повного розслаблення.

Крісло обладнано трьома додатковими інноваційними функціями, такими, як: пальчикові розминка, глибокий масаж спини, а також розминання, комбіноване з поплескуванням.

Акупунктурний (точковий) масаж - це один з найдавніших методів впливу на життєво важливі точки на тілі людини, які пов'язані з внутрішніми системами та органами. Масажне крісло Tai Ji, проводячи сканування тіла користувача, фіксує ролики саме на ці точки, за рахунок чого відновлюються порушені функції органів людини і поліпшується його загальний стан.

Кількість повітряно-компресійних подушок в цій моделі крісла - збільшено до 76! Це означає, що масаж став більш глибокий (4D масаж), і за рахунок масажних подушок можна здійснювати скручування і витягування тіла.

Управляти масажним кріслом ви зможете за допомогою смартфона, планшета або контрольної панелі (планшет поставляється в комплекті з кріслом).

  

Всі переваги масажу ніг зібрані в цій моделі масажного крісла. До того ж під час масажною процедури користувач може насолоджуватися музикою (формат МР3) і використовувати при цьому функцію «масаж в ритм музики».

  

Технічні характеристики:

• Кількість повітряно-компресійних подушок: 76 (6 - плечі, 4 - талія, 16 - руки, 6 - сідниці, 34 - ікри, 10 - ступні)
• Напруга: 220 Вт
• Частота: 50/60 Гц
• Потужність: 280 V
• Габарити крісла (довжина / ширина / висота): 152х80х97 см
• Для встановлення цієї моделі крісла необхідний відступ від стіни - всього 8 см!
• Вага: 115 кг
• Вага крісла в упаковці: 137 кг
• Колір: бежевий, коричневий

 

  

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: