Масажне крісло ANATOMICO Marco

Знято з виробництва
ANATOMICO

Арт: US0441

Країна виробник: Італія

Наявність: немає в наявності

82 000 грн

Масажне крісло ANATOMICO Marco - це поєднання якісної і точкової техніки, яке ідеально підходить для поціновувачів «сильного» масажу.
Регулярний масаж на масажному кріслі ANATOMICO Marco - це відмінна профілактика різних захворювань всього організму. Масаж, що проводиться на даному кріслі, змушує ваші м'язи скорочуватися, зміцнює їх, сприяє виведення шлаків і солей з м'язів, піднімається життєвий тонус. Так само масаж на кріслі MARCO допомагає зняти напругу і втому, розслабити мускулатуру після фізичної активності або занять спортом.


Види масажів:
 • Розминка    
 • Постукування
 • Розминка і постукування
 • Комплексний масаж
 • Інтенсивність (регулювання ручних режимів для сідниць, ніг і ступень)
 • Точковий
 • Точковий і частковий
 • Вібрація (ручний режим для сідниць, ніг і ступень)
 • Підігрів

Технічні характеристики:

 • Джерело живлення: 220 ~ 240 В    
 • Змінний струм: 60 Гц
 • Споживання енергії: 250 Вт
 • Таймер: 5/10/15/20/25/30 хвилин
 • Максимальний період роботи: 60 хвилин
 • Вага (нетто / брутто): 58,5 / 73 кг
 • Вага сидіння (брутто / нетто): 84/60 кг
 • Вага спинки (брутто / нетто): 28/23 кг
 • Провід пульта управління: 1,3 м
 • Провід до електромережі: 2,2 м

Дана модель масажного крісла призначена для проведення масажу м'язових тканин. Такий масаж допоможе посилити циркуляцію крові, відновити пошкоджені тканини, пожвавити роботу внутрішніх органів, зняти набряклість.

Відмінні особливості моделі:

РОЗМИНАННЯ І постукування

Даний режим поєднує обертальні рухи розминаючого масажу і руху вперед / назад постукуючої масажу.

РОЗМИНАННЯ

Виконуваний глибокими обертовими рухами, даний режим імітує рухи масажиста, розминаючого спину. Він усуває напругу і болючість м'язів, а також покращує кровообіг.

Постукування

Виконуваний швидкими рухами вперед / назад, даний режим імітує долоні або руки масажиста, який постукує по спині. Широко застосовуються в спортивній медицині, такі рухи готують м'язи до фітнесу або до більш глибокому масажу. Вони покращують кровообіг і гнучкість хребта.

КОМПЛЕКСНИЙ МАСАЖ

Виконуваний поздовжніми рухами, даний режим призначений для розігріву і розтяжки м'язів, для усунення напруженості і підготовки спини до глибокого лікувального масажу.

ІНТЕНСИВНІСТЬ (регулювання ручних режимів для сідниць, ніг і ступень)

Використовується для регулювання інтенсивності масажу. Ця функція може використовуватися для сидіння і підставки для ніг.

AUTO1 / AUTO2 (регулювання ручних режимів для сідниць, ніг і ступень)

Натисніть кнопку «AUTO1» для того, щоб в сидіння крісла почався масаж стисненим повітрям. Натисніть кнопку «AUTO2» для того, щоб в підставці для ніг почався масаж стисненим повітрям. Для припинення режиму повторно натисніть кнопку.

ШВИДШЕ / ПОВІЛЬНІШЕ

Регулювання швидкості всіх масажних режимів. Чим більше швидкість, тим більше інтенсивність масажу.

Вузько / середній / ШИРОКО

Ширина масажних роликів може регулюватися під час КОМПЛЕКСНОГО і постукувати масажних режимів. Можна вибрати три положення, щоб наблизити або видалити ролики від хребта. Для зміни положення, натисніть відповідну кнопку: «ВУЗЬКИЙ», «СЕРЕДНІЙ» або «ШИРОКИЙ».

ЧАСТКОВИЙ

Дозволяє зосередити масаж в певній частині спини. Використовуйте кнопки «ВГОРУ» і «ВНИЗ» для зміни місця масажу. Може застосовуватися для всіх масажних режимів.

ВГОРУ ВНИЗ

Дані кнопки дозволяють вибрати необхідне місце розташування масажу при режимах ТОЧКОВИЙ і ЧАСТКОВИЙ. Продовжуйте натискати до тих пір, поки масажний механізм не переміститися в потрібне місце.

ТОЧКОВИЙ

Дозволяє зосередити розминатися, постукує, розминають і постукувати режими в певній точці спини. Використовуйте кнопки «ВГОРУ» і «ВНИЗ» для переміщення місця масажу з однієї точки в іншу. Оскільки КОМПЛЕКСНИЙ масаж проводиться рухами вгору і вниз, він не може бути точковим.

ВИБРАЦИЯ (ручний режим для сідниць, ніг і ступень)

Натисніть цю кнопку для того, щоб в сидіння крісла почалася вібрація. Це м'який рух дозволяє відчути приємне розслаблення м'язів в сідницях, а також поліпшити кровообіг.

РОЗМИНАННЯ (ручний режим для сідниць, ніг і ступень)

Натисніть цю кнопку для того, щоб в підставці для ніг почався масаж обертовими рухами. Ці м'які руху дають відчуття розслаблення в литках. Даний режим підходить також для ступень, в цьому випадку він зменшує нервову напругу і дарує приємні відчуття.

ПІДІГРІВ

Включення режиму підігріву в області попереку. Повторне натискання кнопки вимикає режим.

Специфікація:

Джерело живлення 220 ~ 240 В змінного струму
Змінний струм 60 Гц
Споживання енергії 250 Вт
Таймер 5/10/15/20/25/30 хвилин
Максимальний період роботи 60 хвилин
Габарити (довжина * ширина * висота) Нетто: 58,5 кг
Брутто: 73 кг
Вага Вага сидіння, брутто: 84 кг
Вага сидіння, нетто: 60 кг
Вага спинки, брутто: 28 кг
Вага спинки, нетто: 23 кг
Довжина проводу Провід пульта управління: 1,3 м
Провід до електромережі: 2,2 м
Умови використання Температура навколишнього середовища: 10-40 °
З Відносна вологість: 30-85%
Умови зберігання Температура зберігання: 20-60 °
З Рівень вологості при зберіганні: 30-85%

Напруга 220-240 Вт
Потужність 220-240 Вт
Таймер 5/10/15/25/30 хвилин
Максимальний період роботи 60 хвилин
Гарантія 3 роки
Довжина провода 2,2 м
Вага 58,5 кг
Габарити в коробці, Д×Ш×В, см 120,5х77х84
   

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Просто потрясающее сочетание цены и качества.Сразу меня привлек дизайн и компактность кресла.Крелсо поставила в офис.Теперь всегда имею возможность восстанавливаться во время рабочего процесса,ведь целый день из за малоподвижного образа жизни,происходит застой лимфы и спазмы мышечные.И к середине дня чувствуешь усталость и разбитость.Теперь за 10 мин.я получаю потрясающее восстановление благодаря массажу.Разнообразие массажных техник дает взможность испытыватьновые и новые ощущения.Также я восстанавливаюсь эмоционально и расслабляюсь после массажа,что благоприятно сказывается на моем здоровье.Очень довольна данной покупкой.Ведь самая лучшая инвестиция-в свое здоровье.

  Купил это кресло с огромной скидкой, очень доволен и товаром, и обслуживанием. Уже порекомендовал Ваш сайт друзьям!

  Одно из лучших массажных кресел, которые я пробовал. Семья в восторге! Массаж просто отличный, кресло очень хорошо разминает спину, помогает расслабиться! Кроме того, это отличная профилактика различных заболеваний! Очень советую всем, кто не может определиться с выбором массажного кресла!

  Приобрели массажное кресло Марко! Всем очень рекомендуем! Кресло предлагает большое количество режимов массажа, есть много функций, в том числе прогрев поясницы, для комфортного использования имеется и пульт управления. Огромное спасибо магазину US Medica, даже в предпраздничные дни доставили заказ без задержек!

  Креслом довольны. Качественное устройство от известного производителя. Всё, как полагается, доставка и гарантия.

  Выбрал в дом это кресло marco не случайно, советовал один хороший друг. Нравится цвет и большое количество полезных режимов, нет ничего лишнего. Удобно и сидя и полулёжа.

  Відео

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: