Масажне крісло Hilton 2

Знижка
CASADA

Арт: US01101

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

71 920 грн

91 419 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Разом дешевше!

Унікальне масажне крісло HILTON 2 (Хілтон 2) - це одна з найкращих пропозицій на світовому масажному ринку. Наявність набору всіляких функцій - від Zero Space і до довгої каретки в 95 см - робить нове масажне крісло Хілтон 2 неповторним. А також не всі виробники пропонують масажні крісла з наявністю такого набору функцій по такій доступній ціні!

Стимуляція біологічно активних точок з допомогою масажного крісла цієї моделі масажним кріслом, сприяє ефективному зняттю втоми, поліпшенню обміну речовин і стимуляції кровообігу.

Відмінною особливістю даної моделі крісла є функція тривимірного сканування тіла, що дозволяє настроїти масажне крісло індивідуально під користувача.

Ще одним вагомим аргументом на користь крісла від Casada - HILTON 2 (Хілтон 2) є наявність автоматичної програми YOGA з функцією розтяжки ніг і хребта.

Схожістю з іншими моделі Casada нового масажного крісла є наявність функції «невагомість» (Zero-G), що дозволяє розташувати голову нижче рівня ніг для посилення ефекту від проведеного масажу.

Унікальний масаж стоп і литок з поєднанням розтяжки поліпшить гнучкість завдяки високому притоку крові, що дозволяє у свою чергу збільшити і рухливість, простимулювати лімфо дренаж, зміцнити імунну систему. Ефективний масаж проводиться завдяки наявності 4-х роликів в області литкових м'язів і ступень. А за допомогою комбінації масажу роликів ви зменшите м'язову втому.

Завдяки роликам, які здатні переміщатися вперед і назад повторюючи вигини «масажованої» ділянки тіла, ви отримаєте індивідуальний масаж з максимальною точністю, легко і ніжно.

Крісло має функцію 3D можливість руху масажних роликів в трьох площинах. Вони рухаються вгору і вниз, вправо і вліво, опрацьовуючи глибинні м'язи.

Рідкокристалічний дисплей нового зручного пульта дистанційного керування дозволить зручно користуватися кріслом навіть у темряві.

Для отримання насолоди у повній мірі від розслаблюючого масажу в кріслі Hilton II у вас є можливість під'єднати необхідний музичний гаджет для прослуховування улюблених мелодій. При цьому колонки, розташовані вгорі масажного крісла, спрямовані в бік масажного блоку, що дозволить добре чути музику, не заважаючи при цьому оточуючим.

При розкладеному виді масажного крісла ваше тіло приймає положення з рівномірним розподілом ваги, яке є найменш травматичним і оптимальним для правильного кровообігу при тривалій нерухомості. При включеному режимі Zero-G відбувається максимальне зіткнення спини з кріслом, завдяки чому проводиться найглибший масаж.

Види масажу: прогрів, постукуючий масаж, роликовий, поплескуючий, компресійний масаж, шиацу, масаж, що розминає все тіло.

Электрические параметры
Основное напряжение
220-240 В
Частота
50/60 Гц
Мощность
230 Вт
Размер и вес
Размеры в собранном состоянии
135х79х122см
Размеры в разложенном состоянии
171х79х74см
Размеры в коробке
171x75x87см
Минимальное расстояние от стены
10 см
Угол наклона спинки
180°
Угол наклона подножки
110°
Вес кресла
108 кг
Максимальный вес пользователя
120 кг
Максимальный рост пользователя
200 см

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Гость

  Массажное кресло Casada Hilton 2

  Нимало не сомневаясь, заказали здесь, были наслышаны от родственников, не могли не купить. Вложение так сказать, на долгие годы.

  Костантин

  Массажное кресло Casada Hilton 2

  Не зря говорят, кто ищет, тот найдет. Лазил по сайтам с предложением массажных кресел долговато, как для мня. Случайным образом нашел этот сайт, посмотрел на выбор, конечно все классные кресла, хороший ценовой диапазон, решил поехать посмотреть своими глазами, хорошо что живу в Киеве. Приехал, мне все четко объяснили и я остановился на кресле Хилтон, и вид у него такой, прямо королевский, качество, не подделка, короче говоря все понравилось. Вот приобрел, не жалею, потому что действительно стоящая вещь. Спасибо менеджерам и магазину за выбор и поддержку!

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: