Масажне крісло FUJIIRYOKI EC-3800

FUJIIRYOKI

Арт: US0731

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

77 500 грн

169 787 грн

Масажне крісло FUJIIRYOKI EC-3800 - це новинка від компанії Fujiiryoki.

Секрет привабливості даної моделі крісла FUJIIRYOKI EC-3800 в неймовірно високій якості усіх вироблених їм процедур.

Характерні особливості крісла:

 • Механізм 4D масажу - інноваційна технологія    
 • 18 автоматичних програм
 • 43 масажні подушки
 • 723 масажні комбінації рухів (від ступень до потилиці)
 • 18 автоматичних програм масажу
 • Масаж рук по всій довжині: плечі, кисті та передпліччя
 • Кольоровий LCD-дисплей
 • Опція «Швидкий старт»
 • Функція Body Stretch - розтяжка всього тіла
 • Функція Perfect Fit - 2-х ступінчаста настройка підніжки під зріст користувача
 • Інноваційна масажна техніка роликового пристрою: KIWAMIMECHA
 • 3D Point Navigation Sensor - навігаційний сенсор
 • Витяжка м'язів ніг і вздовж хребта
 • Запис персональних програм
 • Потужність: 115 Вт
 • Габарити крісла (в упаковці / без) (висота / ширина / довжина): 127х85,5х81,5 см / 110х75х116 см
 • Вага: 86 кг

Двоступенева система підніжки

Область плеч Точна настройка під ваші індивідуальні параметри і будова ніг здійснюється за допомогою 2-х систем.

По-перше, у верхній частині підніжки вбудовано електричний механізм, що висуває її на 105 мм.

По-друге, сама підніжка в передній частині може бути додатково розкладена ще на 75 мм. У підсумку виходить 108 мм. довжини.

Масажний механізм

Само роликове пристрій в кріслі унікально!

Його дія порівнянна хіба що тільки з дотиком досвідчених рук справжнього фахівця, який делікатно знаходить все напружені вузли і може досить сильно і глибоко їх розім'яти, щоб повністю зняти втому, повернути еластичність всіх тканин і нормалізувати кровообіг.

Область плеч

Область плеч Плечі від втома починають нити в першу чергу і від того навіть непрофесіонали допомагають один одному в будь-яких умовах позбутися неприємних відчуттів.

Іноді це знімає болю, але розслабитися цілком, повернути працездатність на 100% не так-то просто.

Ця зона складна для опрацювання своїм складним будовою. Сама ширина плечей у різних людей абсолютно різна, а ще масажувати треба гранично акуратно, щоб не зачепити проходять там у великій кількості великі судини і нерви.

Масаж KIWAMI MECHA

Механізм Fujiiryoki EC-3800 справляється відмінно справляється з усіма труднощами!
Після сканування мікрокомп'ютером точок прикладання масажу, ролики виставляються математично точно по поверхні комірцевої зони, вони акуратно захоплюють плечовий суглоб, стискають і розтягують тканини точно також як це робиться пальцями. Поліпшити циркуляцію крові допомагає також спеціально розроблена для цієї області техніка Супер постукування і розминання в трапецевидной м'язі.

Район попереку

Район поясницы Поперек - унікальна зона на нашому тілі, вона неймовірно рухлива і вразлива від цього. Ми можемо сильно повернутися наліво або направо, нахилитися до самої підлоги, ми м'яко сідаємо і амортизуємо при бігу і ходьбі по нерівних поверхнях саме тому, що наш хребет - не рівня пряма, а містить ось такі області з природними викривленнями.

Саме тому до таких районам має бути підвищена увага і догляд. Крім найважливішого хребетного викривлення там же знаходяться м'які і гнучкі тканини на талії і це означає, що наші внутрішні органи там знаходяться дуже близько до поверхні, занадто мало захищені від зовнішнього впливу. Мова в першу чергу, звичайно, про нирках, які люди нерідко застуджуються, коли одягають дуже коротку верхній одяг у вітряну погоду.

Масаж в області попереку не може бути жорстким і від того для механічних пристроїв він досить складний. Тільки такі фірмові розробки як супер розминка і постукування в області попереку (і трохи нижче в районі сідниць) з техніки Kiwamimecha здатні ефективно впоратися з цим завданням, що не завдавши шкоди.

Повітряний масаж

Воздушный массаж Під шкіряною оббивкою крісла по всій поверхні від комірцевої області до підніжки в районі підошов ніг вбудовано в цілому 41 повітряна подушка для компресійного впливу під управлінням потужного фірмового компресора.

Першокласне вишукане вплив "від Фуджіріокі" - це широке охоплення всіх без винятку областей: шиї і плечей, спини вздовж хребта, стегон і сідниць, ніг по всій їх поверхні від литок до ступень, а також рук.

Компрессіонний масаж плеч

Воздушный массаж Різноспрямований рух подушок, як зверху на плечі, так і з кожного боку, охоплює всю поверхню плечових суглобів і швидко знімає біль, втома, напруга.

Повітряний масаж стегон

Воздушный массаж Для тазостегнової області використовуються потужні повітряні подушки, які сильними, але акуратними рухами стимулюють активність м'язів і роботу кровоносної системи.

Повітряні подушки для рук

Воздушный массаж У підставці під руки вбудовані спеціально розроблені для області рук повітряні подушки. Компрессионное дія спрямована в першу чергу на ваші біологічні точки

По всій довжині ніг

По всей длине ног Повітряні подушки в області нижніх кінцівок імітують витягаючі рухи, які сприяють прискоренню струму крові, подоланню застійних процесів і набряків.

Подошви

По всей длине ног На малюнку показано, як саме делікатно масажується з усіх боків ступня людини. Зверху, з боку щиколотки, впливають м'які делікатні подушки, а ось знизу, де багато акупунктурних зон, для точкового масажу в подушку вбудовані ще додатково спеціальні масажні кульки.

Розтягуючий все тіло масаж (Body stretch)

Растягивающий все тело массаж (Body stretch) Повітряні подушки у верхній частині тіла діють абсолютно узгоджено з аналогічними в нижній частині тіла і тим самим вони здатні викликати ефект розтяжки м'язів, особливо корисний для дії в районі хребта. Наш опорно-руховий апарат піддається серйозному навантаженні протягом дня і тоді, коли ми виконуємо важку фізичну роботу, і коли, здавалося б розслаблено сидимо в офісі. Тим часом статична навантаження на хребетний стовп від незмінної сили протягом тривалого часу сили тяжіння тільки підсумовується з кожною хвилиною і все це призводить до зміщення хребців, викривлення постави і затискання блізлежайшіх нервових закінчень і вузлів. Щоб уникнути таких наслідків, нам необхідно підтримувати природну гнучкість як хребта, так і наших суглобів і зв'язок, наприклад в області плечей або колін. Розтяжки - відмінний профілактичний і легке фізіотерапевтичне засіб, який, до того ж, дуже приємно і чудово бадьорить.

Скручивающий масаж попереку

Скручивающий массаж поясницы Для ніжних тканин попереку передбачена особлива техніка подвійного впливу потоками повітря, скручується в різних напрямках

"Air Cross" - рух повітря по діагоналі, яке дає хорошу міцну сильну розтяжку.

"Air Twist" - поперемінно рух то з одного боку, то з іншого дає м'яку розтяжку.

Габарити:

  В упаковці Без упаковки
Висота 127 см 110 см
Ширина 85,5 см 75 см
Довжина 81,5 см 116 см
Вага 86 кг 86 кг
Потужність   115 Вт

Параметры

Частота

50/60 Гц

Номинальное время работы

30 минут

Потребляемая мощность

115 Вт

Напряжение

220 В

Давление воздуха во время воздушно-компрессионного массажа

Примерно 36 кПа

Интенсивность движения роликов

Ручная настройка

12 уровней интенсивности

Автоматическая программа

7 уровней интенсивности

Автоматический таймер

Примерно 15 минут

Угол наклона

Спинка

Примерно 120-170°

Подставка для ног

Воздушная компрессия включена

Примерно 45-75°

Воздушная компрессия выключена

Примерно 0-75°

Габариты

Вертикальное положение

82x128x123 (см)

Горизонтальное положение

82x205x78 (см)

Вес

Примерно 90 кг

Обивка

PVC кожзаменитель

Максимальный рост пользователя

205 см

Максимальный вес

110 кг

Гарантия

3 года

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Дмитрий

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Посетили выставку товаров вашего магазина и решили, что нам больше всего подойдет это массажное кресло. После демонстрации мы еще раз пересмотрели все его характеристики на этом сайте и приобрели его. Теперь уже нет надобности посещать массажный салон, вся семья - мы с женой, наши родители и даже дети, все проходят процедуры массажа. Большое количество программ удовлетворяет всех своими индивидуальными пожеланиями. Качество всех процедур соответствует современным инновационным технологиям. Кресло во дизайну очень нам подошло, выглядит стильно. Спасибо персоналу магазина за внимательное отношение к покупателям. Покупкой очень довольны, инвестиции в здоровье семьи - в приоритете!

  Василий

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Добрый день! Приобрел домой это кресло, семья в восторге! Большое спасибо интернет - магазину US Medica за четкую работу и оперативную доставку! Обязательно буду обращаться к Вам ещё и рекомендовать друзьям Ваш сайт!

  Гость

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Всем добрый день! Советую это массажное кресло всем, кто не может определиться. Кресло просто невероятное, разработчики предусмотрели всё, до мельчайших деталей, чтоб доставить пользователю исключительное удовольствие. Это массажное кресло не только прекрасно расслабляет, но и помогает улучшить здоровье, мои боли в спине и ногах сошли на нет. Очень рекомендую!

  Ирина

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Выбрали кресло EC-3800 за идеальное соотношение цена - качество! Есть все функции, которые только можно пожелать. Массаж лучше, чем в любом салоне))) Большое спасибо интернет - магазину ЮС Медика за качественный товар и бесплатную доставку!!!

  Инна

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Очень давно хотели купить массажное кресло, анализировали различные сайты, сравнивали все за и против. Когда увидели Вашу скидку, сразу решили, что есть брать, то только EC-3800))) Удовлетворены покупкой полностью, в этом кресле есть всё, о чём только можно мечтать. Большому спасибо, US Medica! Не первый раз покупаем товары на Вашем сайте, всегда очень довольны и Вашей работой, и качеством вещей!

  Гость

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  us-medica.ua молодцы, подходят к продажам со знанием дела, расскажут и покажут. Какое кресло лучше для дома, какое - для офиса, может какое в подарок значимому человеку. Очень приятно, когда могут проконсультировать по всем деталям до конца, вот за это спасибо, не огорчили

  Виктор Иванович

  Массажное кресло FUJIIRYOKI EC-3800

  Выражаю всеобщую благодарность нашей семьи, работникам магазина. Помогли нам с выбором массажного кресла. Перед нами стал сложный выбор, нужно было что бы кресло удовлетворяло и меня и мою супругу с детьми, подобрали четко, спасибо

  Відео

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: