Масажне крісло Kennedy 4

Арт: US01100

Наявність: немає в наявності

Ціну уточнюйте

Скачать инструкцию

Здійснення управління масажним кріслом Кеннеді 4 за допомогою мікрокомп'ютера дозволяє забезпечити не тільки різноманітні види масажу та їх комбінацію. Вся інформація під час масажу відображається на дисплеї пульту дистанційного керування.

Стимуляція біологічно активних точок масажним кріслом, сприяє ефективному зняттю втоми, поліпшенню обміну речовин і стимуляції кровообігу.

Однією з відмінних особливостей нової моделі представлено функцію тривимірного сканування тіла, що дозволяє налаштувати масажне крісло індивідуально під кожного користувача.

 
 

Також, як і попередня, ця модель крісла має функцію Zero-G («невагомість»), що дозволяє розташувати голову нижче рівня розташування ніг для посилення ефекту від проведеного масажу.

У даній моделі масажні ролики здатні переміщатися в 3-х напрямках - вперед і назад з повтором вигинів тіла. Це дозволяє масажному кріслу Kennedy 4 проводити масаж з великою точністю, ефективно і м'яко.

Наявність двох вбудованих в спинці крісла динаміків здатне оточити вас улюбленою музикою під час масажу, що створює максимально комфортну атмосферу. Для цього ви можете просто підключити до крісла плеєр або мобільний телефон з наявністю роз'єму jack3,5.

 

При розкладеному стані масажного крісла ваше тіло приймає положення з рівномірним розподілом ваги, яке є найменш травматичним і оптимальним для правильного кровообігу при тривалій нерухомості. При включеному режимі Zero-G, відбувається максимальне зіткнення спини з кріслом, завдяки чому проводиться найглибший масаж.

Види масажу: прогрів, роликовий масаж, шведський масаж, компресійний масаж, шиацу, поплескуючий масаж, постукуючий масаж, вібраційний масаж, масаж, що розминає тіло.

Общие характеристики

Производство

Casada/Германия

Гарантия

1 год на ремонт + 2 года при регистрации на сайте

Массажные программы

 

Число автоматических массажных программ

5 (оздоравливающий, расслабляющий, стимулирующий кровообращение, интенсивный, демонстрационный)

Число массажных программ в подножке кресла

2 (воздушно-компрессионный и роликовый)

Число функций массажных программ

7 (поколачивающий, разминающий, роликовый, шиацу, похлопывающий, шведский (разминающий + поколачивающий, воздушно-компрессионный)

Массаж рук

есть (воздушно-компрессионный)

Вибромассаж

есть (в сидении)

Число роликов в области спины

4

Число роликов в области ступней

4

Размеры

 

Размеры в собранном состоянии

145х91х132 см

Минимальное расстояние от стены

90 см

Угол наклона спинки

180°

Угол наклона подножки

130°

Вес

123кг

Максимальный вес пользователя

120 кг

Максимальный рост пользователя

200 см

Электрические параметры

 

Основное напряжение

220-240 В

Частота

50/60Гц

Мощность

300Вт

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Гость

  Массажное кресло Casada Kennedy 4

  Никогда не путайте смысл массажа ручного по сеансового и наличие специального космического массажиста в виде кресла, который работает круглосуточно, когда именно вы захотите. Это очень удобно, после зала, после дня за рулём.

  Олег и Настя

  Массажное кресло Casada Kennedy 4

  Искали с женихом для своей будущей семьи кресло, в пределах 50-100 тысяч, обратились в магазин, приехали, нам все презентовали, показали и мы остановили выбор именно на этом кресле. Перед тем как делать покупку, естественно просмотрели кучу сайтов, но к сожалению, нам пытались только впарить и все, конкретной даже презентации не делали, вот мы и остановились на магазине us-medica и не пожалели. Кресло бомба. Так что советуем всем, кто бережет скажем так, здоровье с молоду!

  Вас можуть також зацікавити: