Масажне крісло Hilton 2 (BRAINTRONICS)

CASADA

Арт: US01236

Країна виробник: Німеччина

Наявність: немає в наявності

81 995 грн

105 307 грн

ПРОМО-сайт лучшие модели массажных кресел ТМ Casada

Представляємо вам унікальну систему стимуляції мозку BRAINTRONICS!

Масажне крісло з інноваційної звуковою системою розслаблення BRAINTRONICS включає в себе спеціальне мультифункциональное масажне крісло, сучасний зручний пульт і навушники. Необхідно лише влаштуватися зручніше, вибрати улюблений музичний супровід і - отримуйте насолоду від комфортного якісного масажу.

  

Дана система легко адаптується під потреби будь-якого її користувача, підтримуючи при цьому розумний балансу тіла, при цьому знімається стрес, що накопичився за день, поліпшується настрій і загальне самопочуття.

Технологія Braintronics-аудіостімуляція синхронізує мозкові хвилі і, поєднуючись із масажем, приводить нас через релакс до відчуття щастя.

Вплив АЛЬФА-хвиль сприяє:

• Покращенню концентрації
• Поліпшенню кровообігу
• Нейтралізації кров'яного тиску
• М'язової релаксації
• Поліпшенню травлення
• Підвищенню продуктивності пам'яті

Альфа-хвилі є відмінною профілактикою захворювань, пов'язаних зі стресом. Вони застосовується при головному болю та дзвін у вухах, при пригніченості і депресії.

Мозок людини складається з нейронів - величезної кількості нервових клітин, взаємопов'язаних між собою синапсами, які в цілому складають нейронну мережу. Через електрохімічні імпульси вони взаємодіють один з одним, генеруючи електромагнітне поле з частотою - від 1 до 40 Гц. Ці сигнали формують «мозкові хвилі», які знову діляться на 4 типи хвиль: АЛЬФА-стан, БЕТА-стан, ТЕТА-стан і ДЕЛЬТА-стан.

Система стимуляції мозку BRAINTRONICS - це унікальний продукт, що піклується про здоров'я користувача, який ідеально підходить практично всім!

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Відео

    Відео

    Вас можуть також зацікавити: