Ортопедична подушка для спини US-B

Спецціна
3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US01449

Країна виробник: США

Наявність: є в наявності

2 493 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Сучасний ритм життя передбачає тривалі статичні навантаження, будь то сидіння в офісі, робота за комп'ютером або поїздки за кермом автомобіля, що, на жаль, може негативно позначитися на стані поперекового і грудного відділу. Багатогодинне сидіння в неправильному положенні може призвести з часом до таких захворювань як остеохондроз, протрузія або навіть грижа.

Компанія US Medica представила на ринку ортопедичну подушку US-B для «підтримки» правильного положення хребта під час сидіння, що дозволяє прибрати м'язову напругу і знизити тиск на хребці нижнегрудного і поперекового відділів.

Наявність бічних валиків і інноваційна анатомічна форма дозволять за допомогою ортопедичної подушки US-B зберігати правильний вигин попереку з оптимальною висотою поперекового лордозу.

Виконана з сучасної гіпоалергенної піни memory foam, ортопедична подушка US-B легко адаптується під будь-які габарити користувача, при цьому «запам'ятовуючи» індивідуальні анатомічні особливості тіла для максимально надійної підтримки спини. Ви назавжди забудете про напругу і скутості в попереку.

Якщо ви по-справжньому піклуєтесь про здоров'я спини і комфорті, ортопедична подушка US-B неодмінно порадує вас своєю функціональністю і якістю.

Характеристики:

Вага - 745 грам
Наповнювач подушки - пінополіуретан memory foam
Габарити: 34х33х11 / 8/3 см

Вес подушки 0,730 кг
Наполнитель Пенополиуретан (memory foam)
Габариты, Д×Ш×В, см 30х30х10

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Вы навсегда забудете о напряжении и скованности в пояснице.
  Если вы по-настоящему заботитесь о здоровье спины и комфорте, ортопедическая подушка US-B непременно порадует вас своей функциональностью и качеством.

  По стану здоров’я мені дуже тяжко користуватись для дальніх поїздок літаком. Але коли мені неминуче потрібно було летіти в США до дочки, я купила таку ортопедичну подушку. Я покладала на неї всі свої сподівання і бажання. Може і це допомогло в якійсь мірі, та все таки подушка чудово дала мені можливість прекрасно подолати переліт. Безмежно дякую консультанту магазину US MEDICA за пораду при виборі подушки.

  Ортопедична подушка для спини US-B - моє спасіння. Як добре, що я потрапила на цей сайт і замовила її. Бо що означає протрузія, знаю з досвіду в своїй сім”ї. Тепер повсякчас користуюсь нею як вдома, так і на роботі. Замовлення онлайн в магазині US MEDICA мені сподобалось. Дякую за швидку доставку і якісний товар.

  Придбала собі таку ортопедичну подушку, давно хотіла, та все відкладала. Та коли вже від постійного сидіння на роботі почались болі в спині, вирішила купити. Користуюсь нею вже деякий час і дуже задоволена, шкода тільки, що раніше її не купила. Беру її всюди, і на роботу, і в машину, і в далекі поїздки - значно полегшує життя!

  Хочу выразить свое мнение по поводу приобретения ортопедической подушки. Так как я уже достаточно долгое время работаю в офисе за компьютером, и имею проблемы с поясничным и грудным отделом, все-таки решила купить себе ортопедическую подушку. Честно говоря, особых иллюзий по поводу помощи этого прибора, я не питала. Но мой опыт показал, что мое состояние, уже после небольшого времени использования, значительно улучшилось. Подушка и вправду радует меня своей комфортностью, даже сон улучшился, я забыла, о таком неприятном состоянии, как бессонница, а боли в спине и пояснице уже не портят мне жизнь. Спасибо магазину за
  консультацию и качественный товар!

  Вас можуть також зацікавити: