Ортопедична подушка для сну Yamaguchi Y-Spot Pillow

Новинка
3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01896

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

6 410 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Анатомічна подушка YAMAGUCHI Y-Spot Pillow забезпечує правильне комфортне положення голови та шиї під час відпочинку і сну, дозволяє тілу приймати природні і правильні вигини в будь-якій зручній для вас позі, завдяки чому поліпшується якість денного відпочинку і нічного сну.

Перевага технології Memory Y-Spot Technology в тому, що навіть нетривалий відпочинок на цій подушці забезпечить вам заряд бадьорості і легкості у всьому тілі.

Матеріал, що "дихає"

Матеріал подушки володіє складною структурою комірок пам'яті Y-Spot з мікрогеля, завдяки чому подушка добре пропускає повітря, відводить зайве тепло, знімає втому і напруження м'язів шиї, покращує якість сну і здоров'я хребта. Ви зможете швидко засипати і легко прокидатися.

Подушка Yamaguchi Y-Spot Pillow підходить алергікам і астматикам. Інноваційний матеріал з мікрогеля не дасть можливості мікроорганізмам з'явитися і не викличе алергічної реакції.

Спати - без хропіння

Покращена «пам'ять форми» забезпечує зручне положення голови та шиї під час сну. Подушка підлаштовується під індивідуальні особливості будови тіла людини, що сприяє зменшенню хропіння.

І дорослим, і дітям

Подушка Y-Spot Pillow підходить всім членам сім'ї. Вона надасть серйозну підтримку хребту дітям (від 10 років), буде сприяти правильному формуванню опорно-рухового апарату. За рахунок оптимальної пружності матеріалу голова дитини не потопає в подушці і не потіє.

Подушка Yamaguchi Y-Spot Pillow має 2 чохла: внутрішній - 100% бавовна, знімна наволочка - натуральне волокно Tencel. Якісні матеріали роблять цю подушку довговічною.

Подушка Yamaguchi Y-Spot Pillow допоможе вам швидко розслабитися після важкого робочого дня, зробить сон міцним. Навіть від нетривалого відпочинку ви отримаєте заряд бадьорості і легкості у всьому тілі.

 

Матеріали: 43% тенсел, 56% поліестер, 1% лайкра
Наповнення: 97% поліуретан, 3% частки з мікрогеля Y-Spot
Ступінь жорсткості: середня (підходить дорослим і дітям від 10 років)
Форма: прямокутна
Ефект пам'яті: вдосконалені елементи пам'яті Y-Spot
Розмір надпліччя: від 8 см
Поза для сну: спина, на боці, на животі
Обмін повітря: висока ступінь терморегуляції
Розміри: 60 × 40 × 10 см
Вага нетто: 2,5 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: