Масажний матрац BODYSHAPE Limited Editio

Спецціна
CASADA

Арт: US01468

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

7 595 грн

12 710 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Скачать инструкцию

Мобільний масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition - це унікальне інноваційне обладнання для масажу від компанії Casada, яке обладнано 4-ма нагрівальними і 10-ма інтелектуальними вібро елементами, розташованими в 5-ти зонах.

Головними особливостями цього масажера є наявність 5-ти спеціально розроблених автоматичних програм, ручного режиму з п'ятьма областями вібрації, функції прогріву з захистом від перегріву, зручного дистанційного пульта управління з інтуїтивно зрозумілим меню, і наявність автомобільного адаптера, який перетворює цей масажний матрац в зручний портативний пристрій.

 

Кожна з 5-ти автоматичних програм масажного матраца працює протягом 10 хвилин. Під час роботи будь-якої з програм можна вибрати 1 з 3 рівнів інтенсивності, підключивши підігрів. Спеціально розроблені програми оснащені великим вибором технік масажу для всього тіла. Робота масажера припиняється автоматично після закінчення роботи програми.

В ручному режимі за допомогою дистанційного пульта управління можна вибрати 1 з 5 різних областей вібрації, інтенсивність тепла можна вибрати в будь-який час роботи масажера. Після 30 хвилин роботи (рекомендований час) матрац вимикається автоматично.

Функція прогріву буде корисна, якщо є необхідність швидкого зняття м'язової напруги. Глибоко проникає парниковий ефект допоможе користувачеві швидко розслабитися, відпочити. Важливо: масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition оснащений захистом від перегріву.

Вібрація матраца призводить вибрані ділянки тіла в рівні коливальні рухи з позитивним ефектом, завдяки чому м'язова система розслабляється, кровообіг стимулюється.

Наявність автомобільного адаптера перетворює цей масажний матрац в зручне портативний пристрій. Однак не рекомендується застосовувати його під час водіння автомобіля.

На пульті управління виберіть області дії масажу:

 • NECK 2 - дві області вібрації для масажу шиї
 • FEET 2 - дві області вібрації для масажу рук
 • LEG 2 - дві області вібрації для масажу ніг
 • UPPER BACK 2 - дві області вібрації для масажу верхньої частини спини
 • LOWER BACK 2 - дві області вібрації для масажу нижньої частини

Збірка, настройка і застосування матраца:

Відкрийте коробку, вийміть адаптер мережі і розмістіть його в межах досяжності. Підключіть адаптер до матраца, потім підключіть адаптер до розетки. Щоб включити масажний матрац, натисніть кнопку вкл / викл на пульті управління. Світлодіодна лампа загориться червоним світлом, масажер почне роботу в автоматичному режимі середньої інтенсивності.

Для уникнення надмірної стимуляції м'язів і нервів не рекомендується перевищувати час проведення масажу 30 хвилин.

Масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition Casada відповідає загальноприйнятим технічним принципам і правилам техніки безпеки

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Анатолий

  Массажный матрас BODYSHAPE Limited Editio

  Врач порекомендовал мне заняться массажем спины, но поскольку не имею возможности частого посещения массажиста, решил воспользоваться массажным оборудованием. Нашел на вашем сайте подходящий мне вариант массажного матраса и купил его. Немного сомневался, заменит ли он массажиста, но попользовавшись некоторое время, понял, что не зря я его купил. Матрас отличного немецкого качества, прекрасно работает, не сложный в пользовании. Я очень довольный! Да и приятная для меня такая значительная скидка!

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: