Масажер для шиї та спини KENTRO 101

Kentro

Арт: US01455

Країна виробник: Китай

Наявність: є в наявності

2 150 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Дослідження, проведені вченими, доводять, що для позбавлення від болю в шийному відділі необхідно поліпшити кровопостачання тканин навколо хребта. Це дозволяє збільшити трофіку хрящів, посилити діяльність лімфатичних, кровоносних судин в м'язах шиї, а також комірцевої зоні. При періодичному массировании відділу шиї здійснюється стабілізація циркуляції крові і лімфи. Для використання в повсякденному житті, домашніх умовах масажер стане найефективнішим, довговічним способом. Він здатний надавати точне вплив на всі проблемні м'язи шийного відділу, при цьому покращуючи роботу організму в цілому, що надає можливість значно поліпшити самопочуття людини.

Kentro 101 - масажер для шиї, який спроектований згідно природному вигину шиї, що дозволяє максимально добре здійснити лікування шийного відділу хребта і спини. За допомогою масажера стимулюється циркуляція крові, розслабляються м'язи, виявляється лікувальну дію, при цьому знімаються симптоми шийних болів, а також болів в спині, головного болю, запаморочення, які викликані шийним спондилезом, остеохондрозом, нормалізує тиск, покращує загальне самопочуття і сон.

Переваги:

  • Вібраційний масаж, електричні імпульси, інфрачервоне нагрівання, магнітне поле
  • Наявність 6 програм, 4 режимів, можливості зміни програм і режимів
  • Відсутність протипоказань у використанні масажера
  • Можливість застосування масажера щодня в будь-якому місці: будинок, офіс або будь-яке інше місце.
  • Компактний розмір, завдяки якому ви можете брати масажер з собою.

   

Якщо у вас сидяча робота, ви багато часу проводите в поїздках, часто турбують болі спини і шиї, проте не вистачає часу відвідати масажиста, то хочемо вас порадувати. Цей масажер - знахідка для тих, хто економить свій час. Він є найдоступнішим варіантом.

Масажер зроблений у вигляді спеціального коміра, який не тільки робить масаж, а й зігріває максимально всю шию, при цьому не фокусуючись на певних місцях.

Пристрій для масажу комірного типу призначене для всієї родини. Воно виготовлене із спеціальних м'яких, міцних матеріалів, що дозволяє робити масаж навіть в той час, як ви працюєте за комп'ютером або ж під час відпочинку, відкинувшись на спинку крісла. Масажер не тріть, не ламається від дотиків до різного роду поверхонь. Масажер має пульт - блок управління у вигляді кнопок в безпосередній доступності, щоб він міг бути використаний однією людиною. При цьому масажер стане вам відмінним помічником для профілактики захворювань шийного відділу, а також прогрівання м'язів.

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: