Масажер для шиї Neck massager 2

Спецціна
CASADA

Арт: US01521

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

4 900 грн

5 500 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Скачать инструкцию

Масажер для шиї CASADA Neck-massager-2 - це інноваційний виріб, здатний максимально делікатно і ефективно піклуватися про ваше здоров'я за допомогою виконання якісного масажу. Застосування даного пристрою - це відмінна можливість розслабитися після важкого трудового дня, зняти напругу з м'язів і відчути себе відпочилим.

Незмінно висока якість від CASADA

Бренд CASADA вже протягом тривалого часу радує своїх користувачів якісними товарами для фітнесу і здоров'я. Всі вироби марки розроблені і ретельно продумані з метою виконання професійного масажу і глибокого опрацювання кожного м'яза. Масажер для шиї CASADA Neck-massager-2 не є винятком! Кілька хвилин його застосування дозволить позбутися від болю, тяжкості і напрузі в м'язах.

Різноманіття функцій і можливостей в массажері Neck-massager-2

Цей пристрій являє собою ідеальне поєднання вартості, функціоналу і можливостей. До особливостей виробу відноситься наступне:
1. Функція розминання - гарантує повний релакс, дозволяє швидко зняти напругу в області шиї і плечей
2. Прогрівання - глибоко проникаюче всередину тепло збільшує ефективність масажу і дозволяє розслабитися максимально
3. Реверс - призначена для зміни напрямку обертання масажних головок
4. Авто програми - спеціально продумані для всього тіла, надають можливість вибрати оптимальну для користувача масажну техніку

Надійний захист від перегрівання

Масажер для шиї CASADA Neck-massager-2 не тільки зручний, але і безпечний у використанні. Завдяки спеціальній захисній системі від перегріву, пристрій автоматично вимикається після 15-ти хвилин експлуатації. Через 30 хвилин його можна запускати повторно.

Використовуйте в будь-якому місці

Масажер поставляється в комплекті разом з адаптером для автомобіля, який дозволяє використовувати пристрій і насолоджуватися професійним масажем, навіть перебуваючи в дорозі. А його компактні розміри дозволяють завжди мати при собі і використовувати масажер в будь-якій ситуації.

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Відео

    Вас можуть також зацікавити: