Масажер для ніг REFLEXOMED II (Marutaka upgrade 2018)

Спецціна
CASADA

Арт: US01593

Країна виробник: Німеччина

Наявність: є в наявності

24 800 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Компанія Casada відновила виробництво застарілої моделі масажера, але дуже популярної серед його користувачів,і довела його до досконалості. І сьогодні масажер для ніг Casada Reflexomed II (Marutaka upgrade 2018) - найпопулярніший в Європі.

Масаж ніг за допомогою REFLEXOMED II Casada дозволить вам самостійно відновити свій організм по японському методу Шиацу, заснованому на безголковому впливі на біологічно акупресурні точки.

При правильній дії на ці точки відновлення організму проходить набагато ефективніше. Медики цей метод лікування називають рефлексотерапією, її перевага перед масажем всього тіла в тому, що здійснюється вплив на понад 72 тис. нервових закінчень, розташованих на стопі людини. А точно виконаний масаж рефлексних зон стопи позитивно впливає на організм в цілому, так як стимулюється обмін речовин і кровообіг, поліпшується травлення, підтримується процес самовідновлення організму.

Три режими роботи:

Розслабляючий (цей режим підходить для релаксації, так як має низьку інтенсивність впливу на стопу. Переважно використовувати його вранці для забезпечення себе зарядом бадьорості на весь день).
Інтенсивний (цей режим має більш відчутний вплив на стопу, спрямований на якнайшвидше відновлення тонусу і зняття втоми. Рекомендується виконувати ввечері).
Зональний (вплив на певні зони стопи).
Масажер для ніг REFLEXOMED II ефективно масажує кожну частину ваших ніг і стопи.

Чим більше ми піклуємося про життєздатність наших ніг, тим краще для нашого організму. Подбайте про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Технічні характеристики:

Кількість автоматичних програм: 2
Рівні інтенсивності: 3
Час роботи: 15 хвилин
Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Потужність: 65 Вт
Розміри: 48,1х40,2х24,8 см
Вага: 8,5 кг

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Відео

    Відео

    Вас можуть також зацікавити: