Масажер для ніг OSIM uPhoria

OSIM

Арт: US01349

Країна виробник: Китай

Наявність: є в наявності

12 825 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

Туй-На - це старовинна китайська масажна техніка, що базується на стародавніх і сучасних знаннях. Вона включає знання в області анатомії, знання походження біохімічних реакцій в клітинах, енергетичних структурах і процесах, які відбуваються в організмі людини. Унікальний масажер Туй-На володіє широким вибором всіляких масажних технік: лінійне погладжування, розтирання точок, точкове натискання, переривчастий тиск, тривалий тиск, прокатування, вібрація, кругове розтирання, постукування. Кожна із зазначених технік робить свій унікальний лікувальний вплив на м'язи, суглоби, зв'язки, сухожилля і акупунктурні точки.

Комплексний, багатосторонній і високоефективний масаж Туй-На недарма є найпопулярнішою східною терапевтичною технікою в Америці і Європі.

Масаж Туй-На сприяє відновленню вільної циркуляції енергії Ци і приводить організм в гармонійний стан рівноваги. Погладжуючий, розминаючий і надавлюючий вплив на біологічно активні точки ніг стимулює весь організм до пробудження.

Масажер для ніг OSIM uPhoria, розігріваючи м'язи і суглоби, здійснює регуляцію роботи вегетативної нервової системи і ліквідовує м'язові болі і спазми.

Масажер допоможе в лікуванні захворювань суглобів, розтягненні м'язів і зв'язок, головних болей, безсоння і втоми.

Масаж Туй-на володіє особливою технікою масажу, яка сприяє посиленню кровообігу в суглобах, збільшенню їх гнучкості, уповільненню і зупинці  дегенеративних процесів у м'язах, суглобах і зв'язках.

 

 

4 масажні автопрограми OSIM uPhoria:

Програма Relax – це поєднання м'яких масажних впливів, делікатних ритмічних здавлень і вібрацій. Знімає болі, напругу і втому в ногах.

Програма Reflexology має оздоровчий характер. Вона проводить стимуляцію рефлекторних зон і меридіанів, больових рецепторів, капілярів, лімфотоків і глибоко розташованих шарів м'язів ніг. Програма активізує нервові імпульси і запускає процес оновлення.

Програма Sleep є заспокійливою, її використовують для розслаблення м'язів ніг і підготовки людини до сну. Легкі ковзаючі погладжування гомілки, м'які стискання і низька вібрація допомагають зняти втому і налаштувати організм на спокійний сон.

Програма Toning надає тонізуючу дію. Сильні стискання, інтенсивна вібрація і розминаючий роликовий масаж покращують циркуляцію крові і відтік лімфи в ногах, сприяють зміцненню м'язів, збільшуючи їх еластичність, активізують роботу всього організму і відновлюють сили.

Оскільки конструкція OSIM uPhoria має регулювання кута нахилу, то під час масажу вам буде зручно і сидячи на високому стільці і розмістившись на низькому кріслі або дивані.

Основні особливості:

 • 4 масажні автопрограми на вибір
 • Ефективний роликовий масаж литкових м'язів
 • Роликовий масаж ступнів + точковий масаж п'ят і пальців ніг
 • Масаж щиколотки
 • Вібромасаж
 • Теплотерапія
 • Регулювання кута нахилу
 • Оббивка з натуральної шкіри

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: