Масажер для очей OPTIC MASSAGER

E&M ACTIVE

Арт: US01731

Країна виробник: Великобританія

Наявність: є в наявності

9 490 грн

Розстрочка без %
Розстрочка online

MAGICTOUCH® OPTIC MASSAGER ™ - це розумна маска для очей, яка делікатно масажує скроні і область навколо очей, допомагаючи запобігти напруга в очах, головні болі та інше.

Цей оптичний прилад нагадує окуляри мотоцикліста. Вони виконані з міцного пластику з прозорими темними стеклами, через які можна дивитися під час процедури. Ніякого тиску на очі не відчувається.

Внутрішня частина обшита спеціальним матеріалом, що містить вуглецеве волокно. Саме ця речовина підсилює дію інфрачервоних променів.Корпус масажера щільно закріплюється на голові за допомогою спеціальних ременів.

Прилад працює автономно, він легкий по вазі, складається після використання. При включенні - працює тихо, не дратуючи користувача. При бажанні можна включити музичний супровід. Колонки, вмонтовані в приладі, підключаються до смартфону. Одночасно з магнітним впливом на тканини відбувається прогрівання ІК-теплом, яке проходить через вуглецеве волокно. При цьому не виникає ніяких проблем з сухістю очей.

Є можливість провести вибромассаж. Вібраційні імпульси проходять глибоко в тканини, стимулюючи приплив крові до голови і очам. «Розумний» прессурний масаж допомагає розслабити м'язи в зоні очей.

Переваги масажера:
• Можна бачити крізь лінзи
• Вібраційний масаж
• Масаж обертовими магнітами і негативними іонами
• Інфрачервоне тепло
• Музика, написана ексклюзивно
• Бездротовий, складаний, портативний

Цей масажер істотно полегшує очну і головний біль, позбавляє від сухості в очах. Він делікатно масажує скроні і області м'язів навколо очей.Масажер не має обмежень у віці, використовувати його можуть навіть діти, що є чудовим рішенням для всієї родини, особливо, коли ми всі довго користуємося різними гаджетами. ⠀ Профілактичні сеанси масажу зможуть зберегти зір вашої дитини і поліпшити ваше. ⠀

Оптичний масажер MagicTouch Optic MASSAGER:
• Поєднання прессурного "розумного" масажу, вібрації і прогрівання вуглецевим волокном допомагає розслабити зону навколо очей.
• Унікальний дизайн масажера дозволяє дивитися крізь лінзи, не створюючи тиск на очі.

Ми постійно використовуємо щоденну активність, напружуючи наші очі, роблячи їх втомленими в кінці дня. Цей масажер вам буде корисним, якщо ви проводите довгий час за комп'ютером, користуєтеся смартфоном, багато читаєте, дивіться ТБ, водите автомобіль.

Результат роботи масажера:
• Поліпшується сон
• Дозволяє покращити самопочуття, ясність розуму
• Полегшує головний біль, погане самопочуття
• Поліпшується концентрація

MagicTouch Optic MASSAGER - бездротової масажер, він має тільки одну кнопку для контролю всіх рівнів. Супер легкий і портативний.

• Напруга: 5 В
• Потужність: 10 Вт
• Час роботи: 10 хвилин
• Вага: 750 грам

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Надія, Ужгород

  Массажер для глаз OPTIC MASSAGER

  Купили такі окуляри дитині, щоб хоч якось поєднати приємне і корисне. Діти дуже люблять нові гаджети, навіть масажери мають бути сучасними і стильними. Ці окуляри наша дитина поки використовує часто, робить перерви між домашніми завданнями. Ми задоволені.

  Анастасия

  Массажер для глаз OPTIC MASSAGER

  По себе знаю, как нужно было беречь глаза с детства. Поэтому отношусь к своему ребенку особенно внимательно. Посоветовавшись с окулистом, мы решили приобрести оптический массажер MagicTouch Optic MASSAGER. В современной жизни глаза детей подвергаются отрицательным воздействиям не меньше, чем взрослых. Главное в конструкции этой массажной маски,что глаза не подвергаются никакому давлению, напротив массаж производится легким надавливанием вокруг области глаз, насыщая ткани отрицательно заряженными ионами. При этом, чтобы ребенок совмещал полезное с приятным, включается релаксирующая музыка. Наш ребенок с удовольствием надевает такую маску, по желанию можна смотреть мультик, поскольку она совершенно прозрачна. Этот прибор сертифицирован и в качестве его нет сомнений.

  Відео

  Вас можуть також зацікавити: