Масажер для голови YAMAGUCHI Galaxy Axiom PRO

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01962

Країна виробник: Японія

Наявність: під замовлення 14 днів

18 100 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Масажер для голови YAMAGUCHI Galaxy Axiom PRO - це унікальний прилад, який надає можливість самостійно, не користуючись послугою мануального терапевта, впоратися з низкою проблем.

6 технологій боротьби з втомою, мігренню і стресом

З YAMAGUCHI Galaxy Axiom PRO у вас вдома буде спектр якісних послуг фахівців. Комфортна процедура, що займає всього 15 хвилин, дозволить з легкістю забути про напружений робочий день.

Скронева зона

Спеціальний масажний механізм, поєднуючись з повітряної компресією, надасть делікатний масаж скроневої зони.

Зона чола

М'яка повітряна компресія в області чола і брів подарує комфорт і відчуття легкості, усунувши головний біль.

Область навколо очей

Повітряна компресія і прогрів в зоні очей розслаблюють м'язи, позбавляють від набряків, покращують кровотік, знімаючи напругу за день.

Тім'яна зона

Вбудовані масажні головки автоматично регулюються по висоті і обертаються в двох напрямках, м'яко масажуючи при цьому всю верхню частину голови. Це допомагає зняти стрес, поліпшити сон і прискорити зростання волосся.

Аудіотерапія сприяє найкращому погодженням ритмів організму з вибраними техніками масажу. Вбудовані мелодії, а їх 3, нададуть заспокійливу і розслаблюючу дію.

Спеціальні силіконові ролики, розташовані в області потилиці, знімуть напругу, спазм і болю. Завдяки інтенсивному розминці поліпшується живлення тканин, циркуляція крові, лімфи і тканинної рідини - все це призводить до підвищення працездатності і активізації обмінних процесів.

Відпочивайте під час подорожі

Мислити ясно набагато краще, якщо немає головного болю, втоми або безсоння, особливо в дорозі. Axiom Galaxy PRO допомагає відключитися від повсякденної суєти і провести незабутні хвилини наодинці з собою. Комбінація масажних технік в поєднанні з приємними мелодіями сприяє повноцінному розслабленню і відновленню сил.

3D-налаштування

Налаштування шолома по ширині виконується обертанням червоної кнопки масажера, її натискання легко і швидко поверне прилад в початкове положення. Підходить людям з окружністю голови до 64 см.

  • Верхня частина шолома має 4 масажних ролика, які регулюються по висоті і забезпечують масаж, що розминає тім'яної області незалежно від форми і розміру голови. Вибрати бажане положення можна натисканням кнопок «+/-».
  • Знімна фронтальна частина шолома (зона очей) дає можливість сфокусуватися на масажі голови і запустити сеанс окремо.

Потужність: 5 Вт
Таймер: 15 хвилин
Температура зберігання: 5-40 градусів
Вага нетто / брутто: 1,1 / 2,2 кг
Габарити в коробці (д / ш / в): 23х27х28 мм

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Не думала, що напишу відгук, але після того, як спробувала цей масажер у подруги, мій світ перевернувся! Я взагалі не думала, що можуть бути такі відчуття! Думала, це просто шлем віртуальної реальності)) якісь картинки будуть перед очима чи розслаблюючі звуки. Але ні! Ти відчуваєш розслаблення, легкі здавлювання на висках, массаж голови, вібрацію - все настільки гармонійне і продумане, що через 1-2 хв взагалі забуваєш, де ти знаходишся.
    Попросила чоловіка купити додому такий масажер на 8 Березня. Вчора прийшла посилка - і ми просто щасливі отримати такий виріб! Дякую, магазину US Medica, що японські масажери можна купити в Україні!

    Вас можуть також зацікавити: