Фітнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US051

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

2 690 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Щоб професійно займатися спортом і досягати високих результатів, необхідно стежити за безліччю параметрів свого тіла. Ми повинні постійно стежити за своїм пульсом, кількістю спалених калорій, пройденою відстанню, інтенсивністю своїх тренувань інше. Сьогодні в цьому вам допомагає фітнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO, який має цілу низку особливостей і переваг.

Фітнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO володіє невеликими розмірами, має мінімальну вагу і зручну систему кріплень. Тому ви без вагомих зусиль повсякденно можете використовувати браслет і не відчувати дискомфорту. Такий невеликий портативний пристрій може синхронізуватися з вашим смартфоном і значно збільшувати функціонал.

В ритмі серця

У повсякденному житті та під час занять спортом велике значення має контроль серцевого ритму. Це важливий момент у досягненні спортивних висот, який дає можливість прораховувати результати, відстежувати свою активність.

Спеціально розроблений датчик, що володіє високою точністю, відстежує серцевий ритм. Контролювати прилад можна за допомогою мобільного додатку, в якому зберігаються всі дані. Крім цього браслет має безліч інших функцій, таких як крокомір, розумний будильник і багато іншого.

Зручна зарядка

Тепер немає ніяких проводів. Браслет працює автономно, заряджається від мережі, ноутбука і будь-якого іншого джерела живлення. При цьому зарядити його можна швидко і легко.

Режим «SPORT»

Натисканням всього однієї кнопки активується режим «SPORT», що дозволяє максимально контролювати заняття спортом і будь-які тренування. Це оптимальне рішення для того, хто не бачить життя без активного відпочинку і спорту. Такий режим дає можливість оцінювати і контролювати свої показники під час кожного тренування. Також браслет Yamaguchi Pulse PRO буде відображати пройдену відстань, секундомір, пульс під час тренувань і багато іншого.

Секрет успіху

Завдяки браслету Yamaguchi Pulse PRO можна точно контролювати свою фізичну активність. Це важливий аспект в досягненні поставлених цілей. За допомогою високоінтелектуального браслету можна точно контролювати свою фізичну діяльність, домагаючись все більших результатів.

Фото всюди

Тепер немає сенсу в застосуванні селф-палки або аналогічного пристрою. Увімкніть на смартфоні і робіть фото безпосередньо з екрану браслета. Крім цього всі дзвінки та повідомлення зі смартфона будуть відображатися на браслеті.

Повне занурення

Браслет Pulse PRO підходить для самих різних видів спорту та активного життя. Завдяки захисту від вологи і води за стандартом IP67, застосовувати його можна навіть під водою. З фітнес-браслетом можна ходити в душ, купатися в морі, плавати в басейні. І при цьому пристрій буде безперервно моніторити стан серцевого ритму і фізичну активність.

Серед усіх аналогічних моделей трекерів Yamaguchi Pulse Pro виділяється наявністю вбудованої USB-зарядки. Поповнити заряд батареї можна, використовуючи ноутбук, комп'ютер або будь-який стандартний USB-роз'єм.

Технічні характеристики:

 •     Діапазон робочої температури: від -10 до +45 градусів
 •     Процесор: Nordic
 •     Датчик: Kionix
 •     Датчик серцебиття: Silicon Labs Si1142
 •     Ступінь водонепроникності: IP7
 •     Матеріал ремінця: поліуретан
 •     Матеріал застібки: алюмінієвий сплав
 •     Вимоги: підтримка версії Bluetooth 4.0, Android 4.4 і вище, IOS 7.1 і вище
 •     Батарея: 50 мА, Li-ion
 •     Синхронізація: Bluetooth 4.0
 •     Час роботи без підзарядки: більше 7 днів
 •     Довжина браслета: 26,8 см
 •     Вага: 18 г
Наименование Фитнес-браслет Yamaguchi
Модель Pulse PRO
Материал ремешка Полиуретан
Материал застежки Алюминиевый сплав
Диапазон рабочей температуры От -10˚C до 45˚C
Длина браслета, см 26,8
Требования Поддержка версии Bluetooth 4.0, Android 4.4 и выше, IOS 9 и выше
Емкость батареи 50 мА
Тип батареи Li-ion
Синхронизация Bluetooth 4.0
Время работы без подзарядки Более 7 дней
Процессор Nordic
Датчик Kionix
Датчик сердцебиения Silicon Labs Si1142
Степень водонепроницаемости IP67
Вес 18 г

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  хороший браслет, все что нужно показывает. доставили быстро

  Замовили і вже отримали два фітнес-браслети. Якісні японські гаджети. Хотіли, щоб це були не підробки. Дякуємо персоналу магазину US MEDICA за якісний товар і доставку. Користуємось в своє задоволення! Нам порадили друзі цей магазин і ми також радимо всім.

  Фитнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO купили на день рождения своему коллеге. Как раз он начал заниматься усиленно спортивными тренировками. Такой толковый гаджет ему очень понравился, мы также довольны. Будем покупать и себе такой браслет. Многофункциональное, удобное в пользовании, портативное устройство заслуживает внимания.

  На свій день народження отримала в подарунок від брата японський фітнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO.Брат добре знає мене і тому вирішив, що цей подарунок мені сподобається. Він попав в точку. Я дуже задоволена, він такий невеличкий-всього 18 грам, а функціонал - чималий! Браслет став моїм незмінним супутником в досягненні поставлених перед собою завдань. Всім, хто веде активний спосіб життя, раджу цей браслет.

  Купил браслет тут, так как знаю, что не подсунут подделку, показывает точную информацию, теперь я с ним расстаюсь вообще, контролирую все, еще понравилось, что есть функция вывода информации с телефона, прикольная и необходимая штуковина, кто живет в ногу со временем))

  Вас можуть також зацікавити: