Спортивний валик US Medica Fit PRO

3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US076

Країна виробник: США

Наявність: немає в наявності

1 870 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Спортивний валик Fit PRO, розроблений американською компанією US Medica, стане справжнім порятунком вашим м'язам, так як він виконує відразу кілька корисних функцій: самомасаж, розтягнення хребта і фітнес-тренування. Валик FIT PRO призначений для відновлення і зміцнення м'язової тканини.

Валик FIT PRO відноситься до категорії спортивного інвентарю. Його застосування, за рахунок ефективного впливу на сполучну тканину, справляє позитивний вплив на м'язи і суглоби всього тіла.

Спеціальний валик US Medica FIT PRO виробляє своєрідний масаж, тому успішно може застосовуватися як до тренування, так і після нього. Він допомагає зняти напругу, підвищити еластичність м'язів, усунути їх болючість.

 

Міофасціальний масаж.

Як відомо, м'язові волокна знаходяться в спеціальних фасціях, які виконують роль захисної оболонки. При виконанні міофасціального масажу вплив виявляється саме на фасції. Як результат - відбувається м'язове розслаблення, зняття болю, напруги і мікроспазмів.

 

Використання спортивного валика US Medica FIT PRO відкриває масу додаткових можливостей для його користувача:

 • Допомагає підвищити гнучкість і розширити фізичні можливості.
 • Усуває м'язові болі, знімаючи напругу з фасції.
 • Сприяє покращенню мікроциркуляції крові і тонізує судини, ефект нагадує дію масажу.
 • Усуває негативний вплив стресових факторів.
 • Нормалізує гормональний баланс в організмі.
 • Зменшує біль у м'язах, запобігає травмам.
 • Знижує ризики травматизму, тонізує організм і готує його до інтенсивних тренувань.

      

Таким чином за допомогою цього простого валика можна не тільки зберегти своє здоров'я, але і помітно підвищити м'язову витривалість всього організму, завдяки чому ви без втоми будете виконувати свою щоденну роботу і повертатися додому в чудовому настрої!

Спортивний валик US Medica FIT PRO характеризується рядом особливостей, що відповідають запитам і очікуванням активних людей, що займаються спортом.

Валик має комбіновану конструкцію, що дозволяє м'яко, але інтенсивно масажувати тіло як професійних спортсменів, так новачків, які відчувають різний рівень фізичного навантаження.

За допомогою валика виконується опрацювання м'язів всього тіла і локальних ділянок, за рахунок чого поліпшується тонус організму, усуваються больові відчуття, підвищується еластичність зв'язок.

Екобезпека фітнес-приладу гарантує використання у виробництві високоякісних полімерів, що не роблять негативного і токсичного впливу на організм. Валик виконаний з якісних сертифікованих матеріалів, що не викликають алергію.

Оптимальні розміри валика і широка сфера застосування, дозволяють опрацьовувати різні ділянки тіла.

Використання цього невеликого фітнес-помічника відкриває користувачу нові горизонти в спорті і підвищує ефективність тренувань.

 

Технічні характеристики:

 • Матеріал: EVA + ABC (зовнішній), PE (внутрішній)
 • Довжина: 33 см
 • Діаметр (зовнішній / внутрішній): 14х9,5 см
 • Вага: 1 кг
 • Максимальне навантаження: 150 кг
Материал EVA+ABC(внешний), PE (внутренний)
Длина 33 см
Диаметр 14 см (внешний), 9.5 см (внутренний)
Максимальная нагрузка 150 кг
Вес 1 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Откровенно говоря, я бы сама не купила бы себе такой фитнес прибор. Но, поскольку мне его подарили, я с успехом начала им пользоваться. Я занимаюсь спортом и приятно, что друзья выбирали мне подарок, зная, что он будет полезен мне. Спасибо друзьям за их выбор. Спортивный валик Fit PRO оказался очень функциональным, полезным прибором.

  Подруга показывала в инстаграме из США, что она пользуется валиком для самомассажа и тренировки мышц. Мне тоже захотелось попробовать, так как имею некоторые проблемы со здоровьем. Начала искать в интернете и сразу увидела на вашем сайте точно такой же спортивный валик Fit PRO. Очень хорошо описано его возможности, и даже показано как его использовать. Я приобрела спортивный валик, чему очень довольна. Самочувствие улучшилось, но я не прекращаю им пользоваться, и меня это радует! Спасибо вам за онлайн обслуживание и быструю доставку!

  Идеальный инструмент для разминки после фитнеса. 2 валика разных диаметров подходят для растяжки всех частей тела. Удобно и надежно.

  Вас можуть також зацікавити: