Електроди до міостимулятора Yamaguchi HIPS Trainer MIO (1 шт.)

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0233

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

970 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Електроди до міостимулятора Yamaguchi HIPS Trainer MIO - це додаткова пластина з набором клейких електродів, що кріпиться до тренажера для сідниць. Пластина швидко і просто встановлюється на пристрій за допомогою спеціальних заклепок, легко кріпиться до тіла, з огляду на все його фізіологічні особливості, що дозволяє значно підвищити ефективність тренування сідничних м'язів.

Hips Trainer MIO - незамінний інструмент підтримки свого тіла у відмінній формі, який допоможе вам створити правильний красивий рельєф сідниць. Компактні розміри і використовувані бездротові технології дозволяють завжди носити міостімулятор з собою і тренуватися в будь-якому зручному місці.

Hips Trainer MIO має 15 рівнів інтенсивності впливу і 2 автоматичні програми, що робить його застосування максимально ефективним і комфортним.

Наявність потужного вбудованого акумулятора забезпечує до 0,5 години безперервної роботи пристрою.

Переваги:
• Пластина з електродами оброблена спеціальним розчином, за рахунок чого краще закріплюється на тілі.
• Пластини поставляються у вакуумній упаковці (для збереження своїх властивостей)
• Після «висихання» електродів - потрібна заміна, нова пластина дозволить вам зберегти високу ефективність процедури. Періодичність заміни пластин залежить від частоти використання пристрою (одну пластину рекомендується використовувати до 100 разів).

Запобіжні заходи, на які варто звертати увагу:
• Шкіра в місці роботи пристрою повинна бути сухою і чистою. Пластина під час тренування повинна щільно прилягати до тіла.
• Не можна використовувати пластину на пошкоджених ділянках шкіри. При появі подразнення шкіри необхідно звернутися до лікаря.
• Не рекомендується використовувати міостімулятор відразу після прийняття душу / ванни. Перед відвідуванням душу або ванни необхідно знімати пристрій: Hips Trainer MIO не повинен контактувати з вологою.

 

 

Частота використання: 50-100 застосувань
Розмір електродів: 26х20х0,2 см
Вага: 50 г

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: