Еластичний еспандер E&M ACTIVE MAXBURN Sculpting Band

E&M ACTIVE

Арт: US01733

Країна виробник: Великобританія

Наявність: є в наявності

450 грн

Еластичний еспандер MAXBURN Sculpting Band від британського виробника E&M ACTIVE допоможе вам зміцнити м'язи рук, ніг, прес і верхні частини тіла. Займаючись регулярно, ви зможете отримати струнку сексуальну фігуру, не використовуючи при цьому під час тренування важку вагу.

Ви можете використовувати еспандер MAXBURN Sculpting Band в період реабілітації після різних травм, так як він розвиває гнучкість, зміцнює м'язи, призводить тіло в тонус. З його допомогою ви легко збільшите інтенсивність тренування, так як еспандер забезпечує різні рівні фізичного навантаження.

 

Ключові особливості:
• Гіпоалергенний
• 100% термопластичний еластомер (ТПЕ)
• Нешкідливий для суглобів
• Підходить для різних вагових категорій
• Простий і зручний у використанні
• Не шкодить навколишньому середовищу (підходить для вторинної переробки)

Еластичним еспандером користуються для активних розминок, тренувань і реабілітації м'язів і суглобів після травми. Виріб виглядає, як широка стрічка з прогумованої основою, при захопленні руками - розтягується.

Захоплюючи кінці еспандера руками, навантажуються м'язи ніг і спини.

Користуватися еспандером можна, виконуючи вправу, напівсидячи, лежачи або стоячи. Зручно тренувати ноги - по черзі або разом.

 

Рівень навантаження кожен користувач визначає самостійно.

Еластичний еспандер MAXBURN Sculpting Band стане відмінним помічником під час реабілітаційної програми, як доповнення до віброплатформи для фітнесу MAXBURN Pro II від E&M Active.

 

 

Додати коментар

Тема (необов'язково)

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: