Бігова доріжка Runway PRO YAMAGUCHI

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01629

Країна виробник: Японія

Наявність: немає в наявності

48 620 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Бігова доріжка Runway PRO YAMAGUCHI - ультрасучасна модель кардиотренажера, яка може використовуватися в оздоровчих і реабілітаційних цілях. Підходить для регулярних занять вдома або в офісі.

RUNWAY PRO - легка і найкомпактніший бігова доріжка від YAMAGUCHI для домашнього використання. Єдина відмінність від попередньої моделі в максимальній швидкості, яка дорівнює 8 км / год.

Інноваційна конструкція бігової доріжки ідеально підходить для активної ходьби і не дуже швидкого бігу. Виробники компанії YAMAGUCHI особливу увагу приділили безпеці - доріжка має опцією автоматичного зниження швидкості при закінченні тренування.

Ультракомпактний тренажер для проведення ефективних бігових тренувань в домашніх умовах:

 • не має аналогів на ринку масажного обладнання.
 • оптимально поєднує в собі адекватну ціну і чудову якість.

Регулярні заняття бігом і ходьбою оздоровлюють весь організм, не завдаючи шкоди, який часто приносять посилені навантаження. Поліпшення кровообігу, зміцнення м'язового корсету, позбавлення від гіподинамії і стресу - тепер все це доступно в будь-який момент.

ІННОВАЦіЯ в бігових доріжках

StepTo (швидкий старт)

Доріжка оснащена інноваційною технологією Step TO, завдяки якій пристрій активізується після трьох кроків по рухомому полотну.

Infra-ray

Вбудована технологія Infra-Ray дозволяє доріжці самостійно «контролювати» швидкість руху полотна в 3-х зонах положення стоп на тренажері і автоматично налаштовує темп тренування: біг / ходьба / зупинка. Пристрій визначає положення стопи на поверхні і саме налаштовує темп на біг, ходьбу або зупинку.

EngineRACE

Бігова доріжка Yamaguchi Runway PRO завдяки технології EngineRace оснащений невеликим за розміром, але дуже потужним двигуном. Спеціальна система охолодження двигуна за підрахунками фахівців продовжує термін його служби в 2 рази.

2-Frost

Завдяки двоступеневою системою охолодження двигуна 2-Frost збільшується загальний час експлуатації біговою доріжкою в 2 рази

Energy-saving

Бігова доріжка переходить в режим очікування після 5 хвилин бездіяльності пристрою, щоб зменшити витрату енергоспоживання.

НАЙТОНЬША бігова доріжка

Бігова доріжка без поручнів для будинку Yamaguchi Runway має таку ж товщину як ваша улюблена книга: її товщина близько 5 см, що робимо доріжку максимально зручною для транспортування і використання вдома, в офісі, тренажерному залі.

НАЙКОМПАКТНіША бігова доріжка

Бігова доріжка без поручнів для будинку Yamaguchi Runway легше звичайної доріжки в 3 рази.

ПОВНИЙ ПРИВіД 2 В 1 ТРАНСФОРМЕР

Оновлена ​​версія Yamaguchi Runway PRO являє собою доріжку-трансформер: з додатковим поручнем і без. Складна конструкція доріжки дозволяє вибирати нормальний або посилений режим роботи пристрою. Наявність пневматичного поручня забезпечує надійну і безпечну опору при високих швидкостях роботи пристрою. З метою безпеки, в зібраному вигляді відбувається автоматичні зниження швидкості до 6 км/год.

ІНТЕЛЕКТ ВСЕРЕДИНІ

З Yamaguchi Runway PRO зробити перший крок до здоров'я і довголіття стає легше. Зробивши 3 кроку, ви запускаєте роботу тренажера, регулюєте швидкість і вирішуєте самі, коли зупинитися. Плавне пересування положення ніг з однієї зони в іншу забезпечить зміна швидкості і темп тренування.

Стильний, тонкий дизайн вигідно відрізняє Runway PRO від громіздких тренажерів. Невеликі габарити дозволяють помістити бігову доріжку під ліжком, диваном або притулити до стіни, використовуючи металеві кріплення (в комплекті).

Особливості доріжки для ходьби Yamaguchi Runway PRO:

 • Доріжка включається автоматично після того, як користувач зробить по ній всього 3 кроки. Швидкість регулюється автоматично за допомогою кроків.
 • На моніторі в передній частині доріжки відображається швидкість і пройдену відстань.
 • Система амортизації: Є
 • Легка конструкція.
 • Ергономічність моделі - 0,06 м2 займаного простору.
 • Транспортувальні коліщата для пересування.

Все продумано до дрібниць і з урахуванням умов життя у великому місті.

Технічні характеристики:

 • Тип: електрична
 • Висота поручня (складаний): 100 см
 • Швидкість: від 0,5 до 6 км / год (зі складеним поручнем), до 8 км / год (з піднятим поручнем)
 • Харчування: 220 В
 • Потужність двигуна: 350 Вт / 0,5 л.с. (постійний струм)
 • Пікова потужність двигуна: 750 Вт / 1 к.с. (постійний струм)
 • Рівень шуму: 65 дБ
 • Клас захисту: IP20
 • Діапазон робочих температур: + 5 ° C до + 30 ° C
 • Клас електричної ізоляції: Клас 1
 • Розміри доріжки (д / ш / в): 1450х670х90 мм
 • Розміри бігового полотна: 1200х470 мм
 • Максимальна вага користувача: 100 кг
 • Вага нетто: 29 кг

Комплектація:

 • Бігова доріжка (1 шт.)
 • Флакон силіконової змазки (25 мл) для бігових доріжок (2 шт.)
 • Інструкція використання (1 шт.)
 • Металеві кріплення для стіни (2 шт.)
Тип Электрическая
Питание 220 В
Мощность двигателя 350 Вт / 0,5 л.с. (постоянный ток)
Пиковая мощность двигателя 750 Вт / 1 л.с. (постоянный ток)
Уровень шума 65 дБ
Класс защиты IP20
Диапазон рабочих температур +5°C до +30°C
Температура хранения -10°C до +40°C
Класс электрической изоляции Класс 1
Система амортизации есть
Макс. вес пользователя 100 кг
Вес нетто 29 кг
Скорость 0,5-8 км/ч
Размер дорожки (Д×Ш×В) 1435×620×90 мм
Размер бегового полотна 1200×470 мм

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Беговая дорожка Runway PRO YAMAGUCHI была в моих планах еще с начала года. И вот я ее приобрела, и она прекрасно устроилась в моем доме. Все совпало - желание, необходимость и возможность приобрести дорожку YAMAGUCHI таких параметров и качества. Легкая и не громоздкая, с инновационными технологиями, усилила мое желание заниматься в домашних условиях. Мне важно, что эта дорожка есть модель кардиотренажера - для моего здоровья подходят именно такие тренировки. Здоровье в приоритете и дорожка - прекрасная инвестиция!

  Здравствуйте, хочу поблагодарить вашу компанию за быструю доставку этого качественного суперсовременного тренажера! Мы все же решили купить беговую дорожку в наш новый SPA-салон, где теперь наши клиенты могут эффективно использовать ее в достижении своих целей. Очень удобная складная конструкция дорожки удобна и нам, нет никаких проблем с размерами помещения. Технические характеристики тренажера, скорость, которую на нем можно развивать (а это 8 км в час) и стильный внешний вид - все нас устраивает! И мы рады, что наши клиенты предоставляют нам позитивные отзывы, а мы наблюдаем результаты, как Runway PRO позволяет каждому поддерживать свое тело в тонусе. Считаем эту нашу покупку очень удачной.

  Вас можуть також зацікавити: