Балансуюча подушка US MEDICA Balance Disc

3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US039

Країна виробник: США

Наявність: немає в наявності

1 788 грн

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Балансувальна подушка US MEDICA Balance Disc - універсальне пристосування для підтримки прекрасного зовнішнього вигляду і вдосконалення своєї фізичної форми. Виріб універсальний тим, що він впливає практично на всі частини тіла. Виконуючи вправи на подушці, користувачеві доводиться також утримувати рівновагу, завдяки чому значно посилюється загальне навантаження на м'язи.

 

Повноцінне тренування м'язів

Балансувальна подушка US MEDICA Balance Disc - це відмінна можливість тренувати одночасно кілька груп м'язів. Вона змушує всі внутрішні м'язи працювати по максимуму. При використанні подушки задіюються навіть міжхребцева група м'язів, за рахунок чого зміцнюється спина і поліпшується постава.

 

 

Корисні результати від застосування подушки

Вестибулярний апарат, який сприймає рух тіла в просторі, дозволяє нам зберігати рівновагу. При цьому процесі також задіюється зір, застосовуються периферичні елементи в м'язах і суглобах. При застосуванні подушки можна позбутися від заколисування під час поїздки в автомобілі або на водних суднах. Стоячи на цьому пристрої, потрібно постійно стежити за рівновагою, що позитивно позначається на вестибулярному апараті.

 

 

Відмінне рішення для сидячої роботи

Подушка US MEDICA Balance Disc зможе стати справжнім порятунком для тих, чия робота постійно проходить у сидячому положенні. Сидячи на подушці, ви зможете одночасно подбати про шийний відділ, грудний, поперековий і куприк. Всього за 10 хвилин застосування ви відчуєте легкість, пройде напруга, біль і втома.

 

Характеристики:
• матеріал - EcoPVC;
• діаметр - 33 сантиметри;
• висота - 5,5 сантиметра;
• маса - 1 кілограм;
• забарвлення - зелена;
• граничне навантаження - 130 кілограм.

Материал Eco PVC
Диаметр 33 см
Высота 5,5 см
Вес 1 кг
Цвет Зеленый
Максимальная нагрузка 130 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: