Балансуюча подушка Yamaguchi Balance Disk

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US01259

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

1 350 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Балансуюча подушка Yamaguchi Balance Disk з масажною поверхнею використовується для щоденних фізичних вправ і тренування вестибулярного апарату.

Застосування балансуючої подушки дозволить вам задіяти більшу кількість м'язів і вивести щоденні заняття на більш якісний рівень.

Бездоганний баланс вашого тіла

Рівновага тіла залежить від правильної роботи в організмі вестибулярного апарату. Допомагають йому в цьому поверхневі м'язи нижніх кінцівок, їх зв'язки, суглоби, очі і можливості тактильного відчуття шкірою ступень.

Yamaguchi Balance Disk дозволяє забути про «морську хворобу» або закачування в транспорті. Досить просто утримувати на подушці рівновагу, щоб вестибулярний апарат працював краще. Масажна поверхня подушки виконає точковий масаж стопи під час тренування.

Будьте здорові при сидячій роботі

Yamaguchi Balance Disk чудово підходить тому, хто працює сидячи. Тренування можна проводити, не залишаючи стільця. Досить сісти на балансуючу подушку, яка змушує тіло весь час шукати відчуття рівноваги, тим самим рухаючи м'язи кора.

Під навантаженням виявляються всі м'які тканини, покликані тримати хребетний стовп. Вплив на м'язи і зв'язки природний, оптимальний, що дозволяє виправити поставу.

Зміцніть м'язи, які раніше були бездіяльними

Балансуюча подушка покращує контури тіла і здоровий фізичний стан організму. Подушка для тренування балансу працює просто: встаньте на Yamaguchi Balance Disk і намагайтесь постійно тримати тіло в рівновазі. У цей момент працюють м'язи, які відповідають за баланс. Вони тренуються!

Точковий масаж бадьорить

Позитивний вплив на організм відбувається і завдяки стимуляції точок, що знаходяться на ступнях ніг. Це біологічно активна зона, вплив на яку оздоровлює внутрішні органи і тіло в цілому.

Yamaguchi Balance Disk незамінний в точковому масажуванні, що виконується в домашніх умовах. Поверхня подушки складається з м'яких гумових шипів, що делікатно стимулюють рефлексогенні області стоп.

Виділіть на здоров'я 10 хвилин в день

Yamaguchi Balance Disk призначений для тренування м'язів, які відповідають за красу ліній тіла і здоров'я організму. Пошук точки рівноваги під час тренування робить вправи максимально ефективними, так що досить всього 10 хвилин занять в день, щоб привести м'язи в тонус, а тіло - до ідеалу. Не забирайте у себе час, використовуйте для здоров'я дієві методи!

Базові вправи

Тренування з подушкою Yamaguchi не вимагає виконання якихось складних або спеціальних вправ. Для повноцінної опрацювання всього тіла досить виконувати стандартний набір: присідання, випади, віджимання тощо. Комплекс вправ зображений на упаковці подушки, тому приступити до занять можна відразу після покупки.

  • Матеріал: Екопластик
  • Діаметр: 33 см
  • Висота: 5.5 см
  • Вага: 1 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: