Тримач для планшета YAMAGUCHI Touch

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US019

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

3 210 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Купуючи дорогу річ, нам необхідно знати її цінність, яка в даному випадку пояснюється користю і задоволенням від її застосування. Тримач для планшета Yamaguchi TOUCH - це універсальний унікальний прилад, який дозволяє використовувати планшет різних габаритних розмірів в будь-якому положенні, під будь-яким кутом нахилу, а також закріпити його на горизонтальній поверхні.

Переваги власника Yamaguchi TOUCH:
● універсальний: підходить для всіх планшетів розміром 7 "-13";
● обертання на 360о дозволяє встановити оптимальний кут нахилу / огляду планшета;
● надійна фіксація (розсувна частина);
● силіконова присоска забезпечує кріплення тримача на будь-якій поверхні;
● високоякісні сучасні матеріали;
● швидкий доступ до всіх портів / роз'ємів.

Тримач за рахунок наявності розсувної частини фіксаторів швидко і зручно "підганяється" під розмір планшета від 7 до 13 дюймів, забезпечуючи зручний доступ до портів і роз'ємів гаджета, а вільне обертання власника в круговому напрямку в 360 градусів дозволяє налаштувати зручний кут огляду.

Тепер Yamaguchi TOUCH додасть ще більшої зручності в управлінні масажним кріслом. До крісла його можна підключити за допомогою Bluetooth і керувати ним за допомогою програми Yamaguchi.

Тримач забезпечить повне розслаблення і максимальний ефект від масажу. Просто встановіть його з планшетом на масажне крісло, включіть музику або фільм, і насолоджуйтеся професійним масажем.

Це універсальний пристрій дозволяє розташувати планшет таким чином, щоб було зручно дивитися фільм, використовувати його в якості навігатора і просто поставити гаджет в будь-якому зручному для вас місці, наприклад, під час занятті фітнесом.

Надійне кріплення.

Щоб закріпити пристрій, поставте його на будь-яку поверхню, злегка натисніть, а потім опустіть металевий важіль, який розташований на підставі власника.
● Опущений важіль означає, що планшет зафіксовано.
● Щоб відкріпити тримач - підійміть важіль.

Тримач для планшета Yamaguchi TOUCH дуже простий в експлуатації, його фіксатори наднадійні, і гаджет ніколи не впаде з нього. Силіконова присоска дозволяє закріпити тримач на гладку поверхню.

Зручний в застосуванні: для будинку, машини, офісу.

З утримувачем для планшета Yamaguchi TOUCH ви звільните руки. Тепер у вас є можливість показувати презентації в офісі, встановити його в якості навігатора в машині, дивитися відеорецепти на кухні, насолоджуватися масажем. Поставте його там, де буде максимально зручно вам!

Наявність Wi-Fi практично в кожному планшеті дозволяє бути завжди на зв'язку, виконувати дзвінки по Skype, ділитися в соціальних мережах цікавими подіями свого життя, дивитися фільми. Ви завжди будете в курсі останніх новин за наявності інтернету!

Технічні характеристики:
● Розміри пристрою: підходить для 7 "-13" планшетів
● Розсувна частина тримача: від 19,5 см до 24,3 см
● Матеріали: полікарбонат, метал, силікон
● Розміри: 21х9,2х18,7 см
● Вага: 326 г
● Колір: чорний

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Удобная вещь, использую в машине, работаю таксистом, удобно и карту смотреть и кино в ожидании, крепление надёжное, настроек много. Держатель пережил 2 планшета, 2ой купил чуть побольше, держатель подошёл и к нему, норм вещь.

    Держатель для планшета Yamaguchi TOUCH в настоящее время для меня просто находка. Давно искал, а тут наткнулся на этом сайте прямо на то, что и хотел. Качественный товар японского изготовителя соответствует всем моим требованиям. Быстро и удобно пользоваться - подгоняется под любой размер планшета, вращение на 360 градусов дает возможность установить любой угол наклона. Я оценил необходимость такого прибора, с удовольствием им пользуюсь.

    Вас можуть також зацікавити: