Ультразвуковий зволожувач повітря Yamaguchi Cloud

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US0282

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

4 560 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Yamaguchi Cloud - це ультразвуковий зволожувач повітря, в якому ідеально поєднуються естетика і ефективність, зручний сенсорний інтерфейс і висока ефективність при економічному електроспоживанні.

Продумана конструкція пристрою включає 3 режиму роботи: ручний, нічний, автоматичний. При використанні ручного регулювання ви самостійно можете підібрати одну з 3-х швидкостей випаровування.

Компактність, можливість обслужити площу до 45 м2, безшумність роботи, відсутність світлодіодного підсвічування, тривалий період роботи (до 15 годин) - всі ці характеристики роблять зволожувач повітря Yamaguchi Cloud незамінним в житловому приміщенні, навіть у нічний час, так як гарантує спокійний сон дитині.

Yamaguchi Cloud - ідеальний зволожувач повітря для дитячої кімнати.

Діти, які грають або сплять в зволоженою кімнаті, менш примхливі, рідше страждають респіраторними захворюваннями, вони мають міцний спокійний сон. Оптимальний рівень вологості повітря допомагає уникнути різних проблем зі здоров'ям. Зволожувач повітря Cloud зробить життя вашої дитини набагато безпечніше і комфортніше.

Зволожувач функціонує за принципом холодного випаровування, саме тому Cloud буде актуальний в будь-який час року: взимку він піднімає вологість до заданих параметрів, влітку - нівелює дію кондиціонера. Зволожувач повітря допоможе вам створити комфортні умови перебування в приміщенні площею до 45 кв.м і в нічний, і денний період.

Переваги Yamaguchi Cloud:
• Охоплює площу - 45 кв. метрів
• Тривалий період роботи - до 15 годин
• 2-х ступеневе розпорошення по всьому колу
• 3 режими розпилення: автоматичний, ручний, нічний
• 3 швидкості розпилення водяної пари
• 3-х ступінчаста індикація вологості повітря
• Автоматичне вимкнення після витрачання запасу води
• Швидкість зволоження - 250-350 мл / год

Ультразвукова технологія

Фільтрація здійснюється завдяки ультразвуковим коливанням, під впливом яких вода надходить у пристрій з резервуара, перетворюється в невеликі частинки, створюючи пар. Керамічний фільтр очищає воду, яка потрапляє в резервуар, надаючи на неї антибактеріальну дію.

Вбудований датчик самостійно підбирає швидкість роботи (автоматичний режим), забезпечуючи потрібний рівень вологості.

Принцип роботи
• У нижній частині пристрою розташований вентилятор. Він всмоктує повітря, що проходить через керамічний фільтр попереднього очищення, очищаючи його від пилу, волосся та інших забруднень.
• Ультразвукова мембрана призводить воду в рух, створюючи на поверхні дрібні крапельки. Повітря, змішуючись з ними, надходить назовні, виходячи несильним потоком з верхнього отвору.
• Фільтр, завдяки антибактеріальній дії, очищає воду від бактерій, не даючи воді застоятися і видавати неприємні запахи.

• Площа: до 45 м²
• Ємність резервуара: 4 л
• Напруга: 220 В, 50-60 Гц
• Потужність: 25 Вт
• Швидкість зволоження: 250-350 мл / год
• Довжина шнура живлення: 1,5 метра
• Габарити (довжина / ширина / висота): 22х17,2х30,5 см
• Вага нетто: 1,5 кг

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

  Вкотре переконуюсь, що на якісних речах не варто економити. Японці поганих речей, за рідким виключенням, не роблять. Зволожувачем користуюся менше тижня. Управління сенсорне та просте у користуванні. Проблем не виникло. Є 3 швидкості подачі пари в ручному режимі. Також є автоматичний режим, який я хоч використовую та з принципом роботи до кінця не розібрався, та нічний режим (вимикає усю підсвітку та працює тихіше, що доволі комфортно). Кімната у нас близько 25 м2 і з нею він без проблем справляється, працюючи на першій або другій швидкості. Третю вмикати потреби не було. Зволожує прекрасно. В кімнаті, на відміну від тієї ж кухні чи коридору, стає набагато свіжіше. Дихається легко. Перестав закладати ніс вночі.
  Обслуговування. Інші виробники не сподобалися як за відгуками, так і за наявністю змінних картриджів/фільтрів, які доволі таки не дешеві. В інструкції до цього зволожувача я не знайшов ні слова про необхідність щось змінювати. Тільки чистка та миття не рідше 1 разу на тиждень. Фільтри/картриджі в цьому зволожувачі виглядають у формі пластмасових колб наповнених дрібними камінцями. Одна закріплена з внутрішньої сторони кришки від бачка для води та легко відкручується для промивання. Воду я використовую фільтровану з автомата. Заливаю через помпу від бутля, які є в багатьох офісах. Все зручно. На 4ий день безперервного користування почув неприємний запах з бачка. Помив його згідно інструкції (набрав до половини воду та потрусив). Також промив фільтри. Запах пропав. Основу трохи важче мити через конструктивні особливості. Є важкодоступні місця. Пригодиться кісточка. Як купите - зрозумієте.
  Дизайн прекрасний. Гарно вписався в інтер\'єр кімнати.
  Купляли у зв\'язку з народженням дитини.
  Пристрою для замірювання вологості не маємо, але результат відчутний. Можливо докупимо пізніше. На зволожувачі є індикатор рівня вологості, але він охоплює занадто великий діапазон, тому в певному сенсі не практичний.
  P.s. Не економте на якісних та хороших речах.
  З хорошого: Якість, продуктивність, дизайн, 4-літровий бачок, мінімалістичність, легкість в користуванні та обслуговуванні, 3 роки гарантії.
  Недоліки: В процесі роботи інколи булькає. Наберіть у пластикову бутилку води та почніть виливати. Ось такий приблизно звук. Не засікав як часто він буває, але вирішив написати та попередити. Нам не заважає.

  Вас можуть також зацікавити: