Прилад для визначення якості води US MEDICA Pure Water

Спецціна
3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US01445

Країна виробник: США

Наявність: є в наявності

1 870 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Де б Ви не знаходилися, головним питанням залишається безпека питної води. Акватерстер, розроблений компанією US MEDICA - це дуже компактний пристрій, який ви зможете завжди брати з собою для швидкого і легкого визначення складу і ступеня забруднення води. Вирушаючи в подорож всією сім'єю, кожну маму хвилює питання відповідності нормам питної води, так як діти особливо чутливі до різних домішок. Для посвідчення в придатності та якість використаної води, вам просто необхідно включити прилад, опустити в воду і дочекатися результату на дисплеї протягом всього декількох секунд.

Наслідки вживання неочищеної води:

Здоров'я: регулярне вживання води, рівень домішок в якій значно перевищує норму, негативно відбивається на вашому самопочутті і роботі внутрішніх органів. Значно збільшується ризик утворення каменів в нирках, прояв алергій і розвиток хвороб суглобів.
Краса: пересушена шкіра з проявом більшої кількості зморшок, поява подразнень, погіршення стану волосся (вони стають жорсткими, ламкими і неслухняними).
Робота побутової техніки: потрапляння домішок неочищеної води сприяє утворенню осадів, які перешкоджають роботі механізму принтера або обладнання, що може привести до поломки.

За допомогою US MEDICA Pure Water ви зможете здійснювати перевірку не тільки водопровідної води, але іводи, яка пройшла фільтрацію водоочисними приладами для визначення ефективності роботи приладів для очищення. Така перевірка необхідна не тільки для контролю якості питної води, але і полегшує догляд за акваріумом або профілактики забруднень побутової техніки.

Також відомий той факт, що досить гаряча їжа або пиття може негативно впливати на стан всіх слизових оболонок, а при температурі 70С відбувається повне руйнування шлункової тканини. Завдяки US MEDICA Pure Water ви з легкістю підберете оптимальну температуру рідини, що вживається, яка відповідно до рекомендацій становить для дорослої людини 20-22С, а для дітей віком до 3-х років 26-30С.

Основні характеристики:

Визначення якості води на наявність трьох видів домішок;
Економічна робота батареї;
Наявність двох режимів: наявність домішок і рівень температури;
В комплекті є дві батарейки AG 13;
Оснащений дисплеєм з діапазоном вимірювання від 0 до 999;
Наявність кнопки HOLD (фіксація вимірювань);
Наявність кнопки TEMP (вимірювання температури);
Наявність кнопки ON / OFF (включення / вимикання);

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Відео

    Відео

    Вас можуть також зацікавити: