Комбінований фільтр для воздухоочистителя Yamaguchi Oxygen

3 года гарантии
YAMAGUCHI

Арт: US061

Країна виробник: Японія

Наявність: є в наявності

3 410 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Більшу частину свого часу ми проводимо в приміщеннях, де повітря в них, як правило, через несвоєчасну або відсутності очищення забруднене пилом, неприємними ароматами, шерстю домашніх вихованців, пилком, небезпечними газами, шкідливими мікроорганізмами інше. Щоб в будинку завжди був чисте повітря, на допомогу прийде інноваційний очищувач повітря Yamaguchi Qxygen. Прилад включає в себе комбінований фільтр.

Щодня, забезпечуючи практично 100% -ну фільтрацію зіпсованої повітряного середовища закритого приміщення, цей фільтр характеризується відмінною здатністю тривалої експлуатації завдяки бездоганно фільтруючій оснасці, завбачливо наділеною багаторівневими очисними властивостями.

Комбінований фільтр включає в себе:

  •    фільтр попереднього очищення, який затримує великі забруднюючі частки (волосся, шерсть домашніх улюбленців, пил, пух і т.д.),
  •    фільтр HEPA класу H-12, який здатний уловлювати дрібні забруднення розміром до 0,03 нм,
  •    вугільний фільтр, який знищує неприємні запахи і гази,
  •    фотокаталітичний фільтр, який розкладає небезпечні запахи і гази.

Іонізатор допомагає насичувати повітря негативними іонами, а УФ-лампа знищує в повітрі шкідливі віруси і бактерії.

Принцип роботи пристрою полягає в 6-ти ступінчастій професійній системі фільтрації з вдосконаленим 4-х рівневим фільтром, іонізатором і ультрафіолетовою лампою.

Як очищається повітря?

1. Забруднене повітря всмоктується в пристрій вентилятором через отвори забору повітря.

2. За допомогою фільтра попереднього очищення затримуються великі забруднюючі частки (пил, волосся, шерсть, пух та інше).

3. Фільтр високого очищення HEPA класу Н-12 позбавляє повітря від пилку, вірусів і бактерій. З ефективністю близько 99.97% відбувається затримання дрібних забруднюючих частинок від 0.3 мкм, а 99.5% - найдрібніших від 0.03 мкм.

4. Вугільний фільтр сприяє очищенню повітря від парів і шкідливих газів. Завдяки застосуванню 2-х компонентної адсорбирующей суміші з просоченням поліпшується якість повітря. Фотокаталітичний фільтр перешкоджає накопиченню забруднювачів і розкладає їх на абсолютно безпечні речовини.

5. Іонізатор наповнює повітря негативними іонами, які притягують до себе частинки. Через появу більших частинок і високої концентрації забруднення потрапляють в колектор або ж опадають на підлогу, після чого їх можна без проблем прибрати за допомогою пилососа.

6. Ультрафіолетова лампа ефективно бореться з шкідливими мікроорганізмами, бактеріями і вірусами.

7. Очисник повітря розпорошується на 360 градусів через отвори для виходу очищеного повітря.

Як замінити фільтр?

Перед тим як виконати заміну фільтру, необхідно відключити очисник повітря від мережі. Після цього виконайте наступні дії: знизу з боків взятися за пази на передній кришці приладу, злегка потягнути на себе верхню передню панель і зняти кришку корпуса, витягти комбінований фільтр за спеціальні гачки, розташовані зверху і знизу на фільтрі, замість використаного фільтра встановити новий фільтр, закрити передню кришку корпусу до клацаня.

Технічні характеристики:

    Заміна: 1-2 рази на рік
    
Розміри: 23,1х32,6х3,5 см
    
Вага: 400 г

Габариты, Д×Ш×В, см 23,1×32,6×3,5
Вес 400 г
Замена 1-2 раза в год

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Вас можуть також зацікавити: