Дорожні ваги Digital Lugagge Scale

3 года гарантии
US MEDICA

Арт: US041

Країна виробник: США

Наявність: є в наявності

1 860 грн

Розстрочка online
paylater

12 міс. повна гарантія,
24 міс. безкоштовний сервіс

Сертифіковано в Україні

Сучасні цифрові ваги US MEDICA - це малогабаритний зважувальний пристрій, що є корисною підмогою під час перельотів, дорожніх подорожей, круїзних плавань, а також в щоденному побуті. Завдяки практичним і компактним розмірам електронний дорожній кантер з LСD-дисплеєм без проблемно уміщається у валізі або сумці багажу і завжди стане в нагоді за призначенням. Також в моделі Digital Luggage Scale поєднані кілька функцій: багажні ваги з функціональним вибором міжнародних одиниць вимірювання, ліхтарик і вбудований заряджаючий акумулятор для різних гаджетів.

Параметри девайса

• вимірювальний крок - 0,001 кг;
• ємність портативного акумулятора - 2600 міліампер / год;
• маса ваг 130 г;
• максимальний навантажувальний вага - 50 кг;
• розміри ваг 153х35х39 мм.

Додати коментар

Оцiнити товар

Ви можете додати Ваше фото з цим товаром!

Натисніть сюди, щоб додати фото

    Чудовий ґаджет, завжди мене виручає в дорозі. Максимальну вагу, яку показує, - 50 кг, і це якраз те, що мені треба контролювати перед авіаперельотами.

    Всем, кто пользуется перелетами, советую иметь такие весы. Я купил и теперь они постоянно со мной. В этой модели Digital Luggage Scale имеется международная система единиц измерения, встроенный фонарик а также аккумулятор для различных гаджетов. В дороге это очень удобно. Отличный функционал!

    Вас можуть також зацікавити: