Дилерам

У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, щоденним зміною офіційного курсу НБУ і різним комерційним курсам наших дилерів, просимо Вас виставити ціни на продукцію ТМ US-MEDICA в доларах. Це рішення вже впроваджено на нашому сайті, і Ви можете виставити ціни згідно сайту http://us-medica.ua/

Прайс

Сподіваємося на розуміння і приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Розширюючи асортимент! Примножуй доходи!

Шановні партнери та колеги!

Наша компанія «US MEDICA» Україна - є офіційним представником і постачальником найбільш якісного і відомого по всьому світу масажного обладнання та товарів для краси і здоров'я. Ми розширюємо дилерську мережу, пропонуємо найвигідніші умови співпраці, гнучку і прозору цінову політику, найбільш повний асортимент і найкоротші терміни поставки.

На нашому сайті http://us-medica.ua/ Ви знайдете весь асортимент масажного обладнання, товарів для краси і здоров'я. На сайті представлена продукція ТМ US MEDICA (США), YAMAGUCHI (Японія), PANASONIC (Японія), FUJIIRYOKI (Японія) і ANATOMICO (Італія) - це відомі виробники, які протягом багатьох років дивують ринок усього світу новинками у сфері товарів для здоров'я і релаксу.

Острівці з масажним обладнанням можна спостерігати у всіх великих торгово-розважальних центрах України, також досить багато салонів і магазинів, де можна придбати масажні крісла, масажери та ін. Все це говорить про активний попиті на цей товар!

Але далеко не всі продавці пропонують якісні товари, найчастіше - це продукція з Китаю сумнівної якості. Хоча і на цей товар знаходиться покупець.

Ми пропонуємо масажні товари чудової якості, надійних світових виробників і за найбільш вигідними цінами! З нами працює багато дилерів по всій Україні, і ми бачимо, як зростають продажі даної продукції.

Ми пропонуємо Вам відкрити свій магазин масажного обладнання та товарів для краси і здоров'я! Більш того, в наш час, Вам зовсім не обов'язково орендувати великі площі для цього, Ви можете зробити сайт (інтернет-магазин) і займатися приємним і дохідним бізнесом!

Всі умови для дилерів, обсяги закупівель та умови взаєморозрахунків, ми з радістю надамо Вам за запитом!